Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi,1éve ismerem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi,1éve ismerem és nagyon vonz de félek hogy csalódni fogok, nem tudom az érzéseimet hova tenni és hogy mi ez, szerelem, vágy, szex?

Figyelt kérdés
Mellette minden szinten önmagam lehetek.eddig még semmi nem történt köztünk mivel ritkán tudunk találkozni de szinte mindenkire féltékeny vagyok,hisztizek és nyafogok.de én alapvetően nem vagyok ilyen.ő is féltékeny néha és mondta hogy zavarja ha más pasival lát.nagyon szeretnék vele lenni de félek hogy csalódni fogok.mit csináljak?
2014. jún. 30. 05:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát pontosan mitől félsz? Én terápiára mennék, szoktam járni Hellinger-féle családállításra meg kineziológushoz, SVT-re. Ezek pont erre nagyon jók.:)

Sokszor semmi köze a szituhoz az érzéseknek, és az érzés eredetét lehet megszüntetni, feloldani. Itt most van egy szerelmi életet zavaró tényező (illetve kettő is van, a félelem a csalódástól és a féltékenység), ezt jó lenne megszüntetni.:)

2014. jún. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokszor átvertek már az életben.kihasználtak stb..és ettől félek de ezt csak nála érzem senki másnál.ezért is érdekes nekem
2014. jún. 30. 07:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az, amit csak nála érzel?....
2014. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A féltékenységet meg hogy csalódhatok benne
2014. jún. 30. 07:58
 5/10 A kérdező kommentje:
És félek hogy csak meg akar fektetni...
2014. jún. 30. 08:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első jól írja, az ilyen érzések máshonnan származnak. Nem is a párkapcsolatokból, hanem sokkal inkább a szülő-gyerek kapcsolatból. Amikor valakihez kötődni kezdesz, az előhívja a kellemetlen érzéseket.
2014. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És miért csak nála érzem ezt?
2014. jún. 30. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mert

1. a viselkedése, személyisége idézi fel

2. jobban kötődsz hozzá, mint másokhoz.

2014. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz..a viselkedése tényleg kételyeket ébreszt bennem...
2014. jún. 30. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:

6: És ezen kívül van még a méhben elvesztett ikertestvérrel kapcsolatos veszteségérzés/elvesztéstől való félelem is.

Sokan félnek intim közelségbe kerülni valakivel, mert azt érzik, hogy rossz vége lesz.

Ha nem is lenne rossz vége, akkor tudattalanul elmarják maguk mellől a kedvest.

2014. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!