Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt kibirni? Túlélni?

Figyelt kérdés
4 és fél éve vagyunk a barátnommel együtt. Követtunk el hibákat,de ő egy nagyon súlyosat. Többször szétmentunk,de csak napokra. Én nagyon szeretem még,ő már nem. Szerintem ismét van valaki neki. Nem tudom. Viszont én nagyon odaadóan szeretem még mindig. Félek ha szétmegyunk abba belerokkanok. Legutóbb is kemény gyógyszereket kaptam. Nem tudom mit tegyek. Már az öngyilkosság jár a fejemben. Nem akarom azt a szörnyu érzést átélni megint. Segítsetek! 31 F
2014. jún. 30. 06:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyünk gyógyszereket?
2014. jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Figyi... Nagyon fontos... Mindig legyen egy "B" terv! Még amikor együtt vagytok és minden szép és jó már akkor el kell gondolkozni rajta, hogy mi lenne ha mondjuk elhagyna! És végig kell venni, hogy igen akkor reggel ugyanúgy elmennék dolgozni, átköltöznék egy tök szép kis kertes lakásba, a szomszéd csaj a múltkor is úgy mosolygott biztos akadna más jelentkező és stb. Át kell gondolni, hogy mi nem tökéletes a barátnődben, a kapcsolatban és meggyőzni magad, higy akkor most lesz esélyed olyat találni! Ez nagyon fontos! Így is nagyon nehéz lesz, de legyen előre egy eszményképed, hogy mitől lehet majd mégis jobb... 32/N
2014. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is a szakítás szélén állok és ugyanilyen függő vagyok, mint te, kb. ugyanilyen érzésekkel. Magamnak is mondom, hogy gyorsan lezárni és utána valahogy túlélni. Ez a valahogy nálam a sportot jelenti. Sport reggel-délben-este, és úgy általában bármikor, amikor jönnek a sötét gondolatok. Az segít.


A másik, ami segít, a kutyaharapást szőrével.

2014. jún. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valahogy derítsd ki hogy most félrelép-e? Gondolj arra többet ér az egészséges,és sokkal különb ember vagy,minthogy azért eldobd az életed mert van egy hűtlen párod! Hagy el!!!! Szakits vele! Azt fogja gondolni csak pár napig tart! Aztán majd koppan hogy mégsem!!!
2014. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Áruld már el, mit is szeretsz benne?


A súlyos hibát, amit elkövetett?

Hogy nem szeret téged?

Hogy megcsal?


31 évesen tényleg ennyire ostoba vagy?

2014. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hogy mit szeretek benne? mindenét. nem ilyen volt. megadott mindent ami boldoggá tett. már az illata is megnyugtat. sok mindenen keresztül mentünk együtt. rengeteg a közös szép,kellemes,és vicces pillanat. aztán megváltozott.... szép lassan. kezdett eltávolodni,majd megtudtam miért. szétmentünk,de újra keresett. most megint úgy érzem baj van. az egyetlen nő volt az életemben,aki külsőre is jól néz ki,és teljesen boldoggá tudott tenni. sosem volt előtte hozzá fogható. szebbek voltak,de olyan aki ennyire jó volt nekem,senki. ezt nem lehet megmagyarázni. tudom hogy ki kellene dobnom,de ha nincs velem annyira hiányzik,hogy legutóbb csak akkor kezdtem el enni,mikor újra összejöttünk. napokig nem tudtam enni. nem volt étvágyam.a nyugtatók ellenére sem.
2014. jún. 30. 10:46
 7/13 anonim ***** válasza:

De már nem ilyen, mint amilyen volt. Gondolj arra, hogy miközben veled volt, hányan mártogatták a f*rkukat belé? Ilyet tesz veled az, aki állítólag szeret?


Eltávolodott tőled, nem szeret. Te pedig még mindig arra gondolsz, hogy milyen VOLT régen. Simán leéltél nélküle 26 évet, vagyis nem fogsz belehalni, hogy most már más jön.

2014. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem tudom. az igazság az,hogy tudom mi lenne a helyes döntés,de valahogy képtelen vagyok erre. sokszor inkább szeretnék nem létezni,mert tudom nincs két egyforma ember,talán szerencsére..... viszont hasonló boldogságban nem hiszem hogy lesz még részem. helybe lakik. még kényelmes is volt a dolog. most pedig lehet vége lesz,és lehet ezzel mindennek.
2014. jún. 30. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Lesz még ennél jobb is!

Én évekig küszködtem egy olyan kapcsolatban, ami nem volt jó, de nem mertem változtatni rajta. Féltem, hogy mi jön utána.


Tudod, mi jött?


Az igazi SZERELEM, amiben lassan 3. éve lángolok, és nem akar kihűlni egyáltalán. Megtaláltam a másik felem, az életem értelmét.


Szóval ne add fel!

2014. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom megtartani az életet,ha netán ez jönne. egyenlőre nagyon úgy néz ki,hogy ennek vége lesz. sok boldogságot nektek!
2014. jún. 30. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!