Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme? Mit tehetnék, hogy az anyós ne mérgezze a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátnőmmel 3 évad vagyunk együtt. Már az első naptól komolyan gondolom vele,de mostanra foglalkoztat a kérdés: Megkérjem e a kezét? A kapcsolatunkkal minden rendben,nagyon szeretjük egymást,együtt élünk 2 éve. Viszont... A drága édesanyja igyekszik keresztbe tenni sokszor. A barátnőm egy szem lány, az anyuka egyedül él,gondolom rossz neki így,de nem lehet vele együtt élni,sőt,a közelében sem. Mára úgy eldurvult a helyzet,hogy nem tudok fél óránál többet a társaságában lenni. Tisztelem,mint édesanyát, de a barátnőmet is zsarolja lelkileg,amihez nagyon jól ért. A párom mindent megtesz érte,visz neki ételt minden nap,mos rá stb,mégis mindenhol mártírkodik és hazudozik rólunk. Sajnos ez már a második lakásunk,mert az utóbbi lakásunkhoz nem egyszer odajött és ordibált. Nem tudunk vele mit kezdeni sajnos,ilyen a természete,viszont épp ez a problémám... Mivel foglalkoztat az esküvő gondolata,azon agyaltam,milyen lenne így az életünk? Hogy hívnánk meg családi eseményekre őt? Például gyerekek szülinapja vagy az esküvőnkre? Sajnos természeténél fogva bármikor képes bárhol ordibálni és nem szeretném,ha tönkretenné a legszebb pillanatainkat. Viszont a páromat imádom és vele szeretném leélni az életem és nem várhatóan el-nem is szeretném- hogy minden kapcsolatot megszakítson az anyukájával. Ja, az édesanyja a szüleimmel is nehezen jön ki, őket is előszeretettel zaklatta egy időben. Mit tehetnék? Hogy védhetnénk ki ezeken az eseményeken a balhét? Köszönöm a válaszokat.


2014. jún. 30. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg
2014. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ha őt szereted akkor hajrá, sok boldogságot!

amúgy én biztos kihívnám rá a rendőrséget, hogy tudja végre hol a helye, de ez csak az én véleményem

2014. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amennyire tudod, kerüld el.

Vagy tégy egy kis sisakvirágot a reggelijébe... Hosszú távú problémamegoldás.

2014. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia!Szerintem mond meg neki mit gondolsz(de csak finoman).szerintem csak fél h egyedül marad majd.
2014. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,fél,hogy egyedül marad,de pont a viselkedése miatt lesz ez így lassan. A kapcsolatunk elején megmondtam neki,vagyis megmondtuk,gondját viseljük,nem hagyjuk magára. Kb ötvenszer elmondtuk már neki,de ezek szerint süket fülekre talált...
2014. jún. 30. 11:14
 6/6 anonim válasza:
de ezt erősitsétek meg benne folyton én is ismerek olyat akinek az anyukája nem hagyta h ismerkedjen most már az anyuka meg halt a nő meg máig nem talált társat magának.Ne hagyd magára se a csajod se az anyóst!
2014. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!