Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan normális egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Személyes okokból szakítottam a volt barátommal. Már korábban is meg akartam hozni ezt a döntést, csak mindig megígérte, hogy nem bánt többet, és megpróbáltuk megint.

Végül tényleg szakítottam.

Utána a barátnőim (akik ismerték és kedvelték az exem), elkezdtek folyamatosan szervezkedni ellenem, terjeszteni rólam minden félét, csak azért, mert nem maradtam szingli, hanem összejöttem mással.

Olyanokat mondtak, hogy megérdemelnék két jókora pofont, meg hogy ne lepődjek meg, ha valaki majd összever az utcán.

(Az egyik lánynak kettejük közül 23 éves létére már volt vagy 6 kapcsolata, sorra hagyta el a pasijait egy újért, hetente szakított majd jött össze a jelenlegi barátjával, mégsem ítélte el senki)


2014. júl. 1. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azért szakítottál, mert "bántott", az nem személyes ok. Just sayin'.
2014. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válogasd meg a barátnőidet!
2014. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy megütött, és párszor ócsároló hangnemben beszélt velem, de erről nem tud a teljes baráti társaságom, akkor az nem személyes?
2014. júl. 1. 00:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátnők, hanem nemes egyszerűséggel cs1cskák.
2014. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A személyes jelentése a saját személyedhez (i.e: nem külső tényezőhöz) köthető ok. De csak veszekedni akarok, szóval ignorálj.
2014. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1) Szerinted normális?


2) Szerinted ők a barátnőid?

2014. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!