Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem normalis ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normalis ez a dontes?

Figyelt kérdés

1 ev ketto honapos kapcsolatom van es a parom kulfoldon van szeptemberig. Rengeteget voltunk egyutt ezert kicsit rauntunk a masikra es most hogy kiment mar ketto hete ji az egyedullet.


Elegge fura volt mostanaban nem tudtam hova tenni. Irta hogy szeret meg stb de furavolt. Ma megmondta hogy nem hianyzok neki nem erzi hogy szeret de ez mar honapok ota igy van es nem jo ez neki igy..


Na most nem ertem mert mielott kiment adott bucsu ajandekot. Magatol irta tobbszor is hogy hianyzom neki most meg eloall ezzel.


Betudtam annak hogy sokat beszelunk nemtud hianyolni igazan ezert vannak bajok.


Terveztuk az osszekoltozest de most tudtam meg hogy az sok lenne neki mert meg fiatal. Eddig ezt se mondta . Szerintem elegge befolyasoljak ot a kint elo rokonai es nekem ez nagyon fura hozzallas igy.. tegnap meg a nyaralast beszeltuk ma meg ezzel all elo...


Szerintetek sem normalis ez igy?? Aki honapok ota nem szereti a masikat az nem csinal olyan dolgokat amik egy kapcsolatban nem letfontossaguak.. tehat amit akarok ebbpl kihozni hogy nem csak azert ir hogy megnyugodjak vagy hogy kihuzzuk hanem spontan is . Meg ha nem szeret nem hagy ajandekot mert senki se kerte ra..

Vagy peldaul most koszonesnel nemirtam hog szeretem erre irja o..


Mi lehet vele??? Egy ilyen megunt kapcsolatra lehet megoldas a kevesebb nbeszelgetes? Minden percben irtunk meg mindenrol tudtunk a masikrol...


2014. júl. 1. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat voltatok együtt. Hidd el, idővel fogsz még neki hiányozni.
2014. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Enis igy latom .. mondtam is neki hogy ne beszeljunk annyit es jolesz ez.. de ezert eldobni egy kapcsolatot..
2014. júl. 1. 01:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakítás vele, adj neki igazat....egy-két hétig nem hall rólad és mindjárt nagyon szerelmes lesz.
2014. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!