Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak valakivel, akit még tiszta szívemből szeretek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek szakítanál vele, ha szereted??
2014. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fájdalmasan...
2014. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én probaltam úgy szenvedtem utána hogy az nem igaz. Nagyon szörnyű volt. Reggel sírással kezdtem a napot. Ha rám hallgatsz nem teszed meg.
2014. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha szereted, akkor miért szakítasz vele? ha a szakításon gondolkodsz, akkor nem szereted igazán
2014. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Több oka is van, de amiért ezt elhatároztam, az az, h csinos lányok jelenlétében csúnyán beszél velem, és kifordítja amit mondok.

Pl: megkér, h egykor találkozzunk, én kettőkor felhívom, h hol van? azután leüvölt, h biztos azért hívom, h ellenőrizzem, mert ő nem kért ilyet és rendszerint eljátssza, h vége, és nem számít az egész...

Ezek után mintha mi sem történt volna felhív, h mikor találkozunk, és amikor megkérdezem, h miért, hiszen az előbb ordított velem, azt mondja, h kavarok, és megint félreértettem valamit.


A legutóbb megmondtam neki, h én sohasem beszéltem vele csúnyán, ő se tegye, de ha még egyszer megteszi nem veszem fel többet a telefont.Megint leüvöltött. Majd hívott, h én értettem félre, de elég volt... be fogom fejezni

2014. júl. 1. 09:29
 6/13 anonim ***** válasza:
miert kell szakitanod vele? nekem volt egy nagy szerelmem, imadtam, minden fantasztikus volt vele, de a tavolsag miatt csak hetvegente taliztunk... aztan kezdtek kimaradni a hetvegek, eloszor egy aztan tobb... mindig lemondta, egyre ritkabban hivott...aztan lebukott, hogy bulizgatni jar nelkulem, nem is szol(szive joga, csak rosszul esett), aztan o maga bevallotta, h nem birja csak egy novel es lazitsunk...azt hittem belehalok... ket hetig erositettem magam , h kiszalljak ebbol a megalazo szerepbol, de nagyon nehez volt, mert imadtam a disznot. egy utolso szep hetveget adtam magunkan( nem kerdeztem, nem hisztiztem, nem feltekenykedtem, csak elveztem az utolso kozos perceket) es a vegen, vasarnap este mondtam neki, h vege , en igy nem birom tovabb... ennek 14 eve, ferjhezmentem, gyerekem van, de jol esett most itt leirni :) bocsanat :)
2014. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ilyet hogy lehet szeretni? Öregem, és nem te vagy az első kérdező ezen a napon, aki hasonló cipőben jár.

A rendes pasik miért nem megfelelőek számotokra? Az egyén belsőjét miért nem lehet szeretni? Az ő belsőjében mit szeretsz?

2014. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó: osztom a véleményed
2014. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
(Ha a külsejét látnátok, nem kérdeznétek meg)Amúgy nekem kívül belül bejött, csak a hangulat ingadozásait nem tudom már kezelni.
2014. júl. 1. 09:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj róla hibalistát. Állandóan ismételgesd magadban azokat a hibáit, amelyek miatt nem működne a kapcsolat. Nekem ez mindig segít.
2014. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!