Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különlegescsajszi kérdése:

Komolyan mondom, már nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom köztudott,hogy nem szeret,mert már nem is egyszer szóvá tette,hogy nem szerelmes belém!:( Most reggel meg elég rosszul keltem,és ő rátett még egy lapáttal,hogy milyen sovány vagyok,pedig eszek! Van itthon egy sz.r gyári mérleg(üveglapos) de lesz.rom hány kiló vagyok rajta,amikor én nem érzem magam soványnak! Amúgy sem bízom meg az ilyen (digitális) mérlegekben,szerintem a konyhai mérleg az igazi! Elég durván beszél velem,szerintem egyáltalán nem érdemel meg engem,nem tudom mit tehetnék még,én mostanában aranyos vagyok vele,takarítok,csak úgy vagyok,igaz,sok rosszat tettem,de az már a múlté! Most is azt mondta,hogy ha megkapom a segélyemet most 5.-én,lehet menni,ott a lehetőség..! Csak az az igazság,hogy ha nem lenne ilyen,én az egész életemet le tudnám vele élni! Lassan már oda jutok,hogy nagyon sajnálom magam,amiért nem lehet olyan boldog életem,mint a többi nőtársaimnak!:( Amúgy sincs egy egyszerű életem,sokszor szomorú vagyok,de ő egyáltalán nem foglalkozik az én lelkiállapotommal !! Beszélgetni sem lehet vele,sem erről,sem másról! Az biztos,hogy nem ilyet érdemlek! Tényleg tanácstalan vagyok !! Pedig nem vagyok egy csúnya lány,sőt! meg tényleg,sovány sem vagyok,sőt! A fenekemből még adhatnék is le !! De hiába a szépség és a fiatalság,úgy érzem nem érek vele semmit! 4 éve vagyunk együtt,nagyon úgy néz ki,hogy nem is tervez semmi komolyat velem,pedig ő már 33 éves! :/ Nagyon bizonytalan vagyok a jövőnket illetően is!! Igazságtalan az egész,akkor másoknak miért lehet gyereke,mért házasodhatnak össze és miért élhetik le egymás mellett az életüket ?? Ha meg felvetem az öngyilkosság gondolatát,egyből támad,hogy "Fenyegetni akarsz?" Ide figyeljetek,nagyon szeretném,hogy újra belém szeressen,de erre sajna nincs időm,hogy ilyen praktikákon dolgozzak,nagyon elfoglalt vagyok a munkámból adódóan!! Olyan tehetetlennek érzem magam,tényleg nem tudom mit csináljak !! Ti mit tanácsolnátok ?
2014. júl. 1. 09:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
AZt tanácsoljuk hogy lépj tovább. Miért vagy vele még? Ha nem azért mert nincs hova menned akkor tényleg nem értem miért vagy még vele...??
2014. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én velem senki nem akarja leélni az életét, pedig nem is vagy paraszt, sőt kifejezetten kedves és illedelmes :(
2014. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek! Imádom a vékony csajokat! Írj!
2014. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
9:33-as! Nem kérek belőled,és nem csak belőled,hanem más pasiból sem rajta kívül !!!
2014. júl. 1. 09:35
 5/35 A kérdező kommentje:
Ó,9:32-es,de sajnállak !! :)
2014. júl. 1. 09:36
 6/35 A kérdező kommentje:
Milyen jól tudsz 1-es válaszoló te is menekülni a problémák elől.. Szerintem nem véletlenül tettem fel a kérdést,remélem leesett az első mondatom elolvasása után.. !!:D Mert én szerelmes vagyok belé,azért! Tudjátok,ti az ilyesfajta "tanácsot" adók,nem ismeritek ezt az érzést!! Hát nem azért,hanem már leírtam: Szeretem! Másik meg az,hogy mi tuti összetartozunk , csak szerintem kapuzárási pánikja van,de érthető,33 éves,viszont ezt fel kell benne oldani !!*.*:)
2014. júl. 1. 09:39
 7/35 anonim ***** válasza:

nem tudlak sajnálni, ne haragudj!

Most komolyan az ilyen emberben mit lehet szeretni? Légy szíves válaszolj, mert tényleg kíváncsi vagyok rá!

2014. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

nem haragszom!

Hát jó kérdés.. Megpróbálok válaszolni !! A konkrét okát nem tudom miért is szeretem,de talán tudnék felsorolni egy párat.. Okos,kedves,vonzó,vicces és úgy az egész lénye!Bennem is van hiba!

2014. júl. 1. 09:44
 9/35 anonim ***** válasza:
Akkor most egy pofon,ne sajnáld magad várd meg a segéjt a fizut mond el neki ezt vagy mutasd meg neki ezt a kérdést ha semmi változás hagyd ott vannak még jó emberek ő a leírásod alapján nem az de ha szenvedni akarsz nekem az is jó.........
2014. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Mindenképp hagyd ott, ha boldog akarsz lenni.

Elsőre nehéz lehet, mert hozzászoktál, és úgy érzed mellette a helyed, de a szöveget olvasva nem igazán látom lehetőségét egy boldog kapcsolatnak.

Normálisnak tűnsz, találhatnál valakit aki boldoggá tenne, csak merj kilépni ebből, és keresni valaki újat. :)

2014. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!