Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mitől van? Más fiú van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Más fiú van a dologban?

Figyelt kérdés
Egyik npa barátnőm írja hogy szeret meg minden és úgy köszön el ahogy szokott (hogy szia kicsim szeretlek ). Másiknap egyáltalán nem is írja hogy szeret meg semmi elköszönés is csak annyi hogy szia és erre megszólal hogy olyan nyálas meg minden pedig 9hónapja így köszönt el mi lehet ha egyik napról a másikra ez történt?
2014. júl. 1. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak máshol járt az agya.Ne parázz,szerintem ettől nincs harmadik:)
2014. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de már 4napja ilyen és eddig beszélt meg mniden most már cska annyit ír hogy ok
2014. júl. 1. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ez viszont már gáz... :-(
2014. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Harcolj és küzdj érte foggal körömel ah szereted mert nem akarlak elkeseríteni lehet az a lány kezd kiszeretni belőled

volt kapcsolatomnál is így volt majdnem és pasi nem volt képbe sok sikert a kapcsolatod megmentéséhez de az is lehet pusztán nincsenek jó napjai bánatos családi ok miatt vagy valami

2014. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2014. júl. 1. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit sem jelent! Ne kombinálj! Ezer millió oka lehet annak, hogy így köszönt el. A facebook chatnek meg ne is higgy, mert az nem közvetlen kommunikáció!

Inkább beszélgess vele szemtől szemben és próbáld meg kideríteni, hogy mi a baja.

A gyanakvást pedig felejtsd el, mert megérzi rajtad előbb utóbb, hogy nem bízol benne!

2014. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a hónap rosszabb napjait éli. Én ilyenkor annak is ki tudnám tekerni a nyakát,aki csak szuszog a közelemben. Szegény barátom persze mindig megsértődik :D .Persze nem minden hónapban van ez, nem tudom ,hogy hány évesek vagytok, attól is függ. Viszont ha nem,akkor egyszerűen kérdezz rá hogy mi a baj. Nem lehet,hogy nem is vetted észre,de megbántottad valamivel? Mi lányok olyan furcsa lények vagyunk, hogy sokmindent magunkra veszünk. Még egy bugyuta viccet is. Ha pedig ez sem áll fenn,akkor legyél olyan férfias,amennyire csak tudsz.vagy gondold át,hogy mit szeretett meg benned,és azt a tulajdonságodat hangsúlyozd. A férfiasság alatt pedig nem azt értem,hogy nézz keresztül rajta. Legyél figyelmes,de ne mássz bele az aurájába,és ne rinyálj neki. Én akkor intettem pápát a volt barátomnak,mikor idejött sírni anyukámnak,hogy én milyen vagyok vele. Ez visszataszító,és a legkevésbé sem férfias.


Sok sikert kívánok,remélem rendbe jöttök :)

17/L

2014. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!