Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová költöznél?

Figyelt kérdés
A párommal együtt lakunk 2,5 éve,de most ki kell költöznünk a házból. Amúgy 7 éve alkotunk egy párt. Míg össze nem költöztünk, az előtt a szüleinél laktunk 1,5 évet,ami elég is volt. Most,hogy ki kell költöznünk a házból,amit már úgy megszoktunk,megszoktuk a saját kis életünket,azt,hogy senki nem szól bele a háztartásba,most borul minden. A helyzet a következő. A párom azt mondja költözzünk a szüleihez, de én ha visszagondolok arra a 1,5 évre amit ott töltöttem, mindenem azt súgja nem tudok oda visszamenni és ott élni. Albérletről nem is gondolkodik,csak az,hogy a szüleinél menjünk. Én mivel nem tudok oda menni,azon gondolkodom,hogy hazaköltözöm a szüleimhez,ami a páromhoz 80 km-re lenne. Nekem jelenleg munkahelyem van, de otthon is biztosan kialakulna. Csak nem tudom,hogy a párommal,hogy lenne tovább. Mondtam neki,hogy én nem költözöm a szüleihez,elmondtam az okokat. És azt mondta,hogy ha így döntöttem elfogadja,de nem erre számított. Ezek előtt nem túl sokat törődött velem, és most mióta úgy van a dolog,hogy én költözöm a szüleimhez másabb mint eddig volt,kedvesebb. De könyörgöm! Miért ilyenkor...most érzi talán,hogy lehet elveszít. Mert azt mondta nekem,hogy mi lesz akkor vele,nem is az,hogy velünk. Azóta fel sem hozta, viszont aug. 15.-ig ki kell költöznünk a lakásból. Nagyon nehéz ez. De nem tudok ott élni a szüleivel. 25/N
2014. júl. 1. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És ő nem tud a Te szüleidhez költözni veled együtt?
2014. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem,mert ők gazdálkodnak, folyamatosan munka van náluk.
2014. júl. 1. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért zárkózik el az albérlet lehetőségétől? Én tudom magamról, hogy ha egyszer elszabadulok innen akkor sem akarnék majd visszajönni, hogy tüzes vassal kényszerítenének.
2014. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is gondolkodik az albérlet lehetőségen. És a szülei annyira befolyásolják,hogy szerintem ők lennének azok akik elleneznék. :/
2014. júl. 1. 12:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom kell otthonra a napszámos, azért akar magával ráncigálni. Az pedig, hogy miért csak most kapcsolt? Mert eddig biztosra vette a kapcsolatotokat... Ha megint lenyugszanak a kedélyek, akkor visszatér a régi önmaga.


Egyedül nem tudnál a párodhoz közel albérletet fizetni? Más lehetőség nem jut eszembe a szakításon kívül...

2014. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A keresetem 58.000 Ft, ebből egyedül nem tudnék élni és albérletet fizetni is.
2014. júl. 1. 13:12
 7/12 HUN_Sector ***** válasza:
Ezt a munkahelyet ne sajnáld feladni (főleg, hogy már operátorként is - ha nincs képzettséged - átlag 100 nettót meg lehet keresni szinte mindenhol). Ha szereted a párod, akkor menj vele a szüleihez, majd csak alakul valahogy. Okos enged... Ha ér ennyit a kapcsolatotok, akkor állj ki a döntése mellett.
2014. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eltávolodtunk egymástól egy ideje. És nem tudom miért most kapkod,hogy most felmerült ez,hogy hazaköltözöm. Gyereket nem akar, szeretkezni nem szoktunk,csak ha van óvszer,eddig nem volt baj,hogy sehogy nem védekeztünk(vigyáztunk),de egy ideje már szex is havonta 1x van,neh. véletlenül teherbe essek. Ő 28 éves,én 25 (7 éve vagyunk együtt) és mikor megkérdezem,hogy mikor akar gyereket,a válasza az,hogy értsem meg nem akar,majd pár év múlva. És mikor a szüleinél laktunk,soha nem állt ki mellettem,volt olyan,hogy az édesanyja gyanusítgatott azzal,hogy elloptam a karácsonyi asztalterítőjét,mert nincs meg,aztán később meglett. És volt olyan is mikor pénz tűnt el,de az is meglett,hogy ki költötte el,és persze én voltam az aki ellophatta. Volt olyan,hogy hallottam,hogy az édesapja miket mond rólam emberkéknek,és mondta ma páromnak,hogy kérdezze meg miért mondja,meg,hogy egyáltalán igaz-e. És akkor sem kérdezte meg az apját,csak hallgatott,el lett felejtve.
2014. júl. 1. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8:

Én egy ilyen kapcsolatból menekülnék. Nem a szülei miatt, hanem a srác miatt. Ha a szüleivel szemben sem mer kiállni melletted, akkor más esetben hogy fog téged megvédeni, ha arra kerül a sor? Te is jobban jársz, ha valóban hazaköltözöl és találsz egy normális kandúrt.


26/F

2014. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 HUN_Sector ***** válasza:
Kedves Kérdező. Ha a szüleid viszonylag élhetőbb környéken laknak (Nyugat-Magyarország, Közép-Magyarország), költözz haza hozzájuk. Keress egy normális munkahelyet, ha van lehetőséged, tanulj. Ez a kapcsolat az általad leírtak alapján 100%-ban halálra van ítélve. A mostani 'párod', ha lehet ezt a jelzőt használni rá, nem szeret téged. A leírtakból ez egyértelmű. Megszokta hogy ott vagy, s nála ennyiben ki is merül a dolog. Fiatal vagy még, ne akarj egy ilyen kapcsolatban megöregedni. Az előző javaslatom mindezek fényében amit írtál irreleváns, költözz haza, erősödj meg lelkileg, anyagilag és ezt a szégyenteljesen fizető munkahelyet is hagyd ott.
2014. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!