Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek normális? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális? Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

A pasim falun lakik, sokat dolgozik földeken... És ebből kifolyólag legkésőbb 7kor már felkel még akkor is mikor mondjuk hajnali 2 kor jövünk haza buliból... Nem tud tovább aludni. Én meg legkorábban 10 kor szoktam nyáron felkelni. Mire felkelek addigra már reggelizet meg csinál nekem is kaját. Általában nálunk alszunk, mert ők 3an alszanak 1 szobában. Volt, hogy míg aludtam összepakolta a szobám. Nem mondanám rendmániásnak, csak nem tud megülni, állandóán tesz-vesz, dolgozik...

Én meg azt szeretném, hogy ott feküdjön mikor én is felébredek, együtt reggelizzünk... Most mi tevő legyek?!


2014. júl. 1. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb problémátok sose legyen :)


Szerintem egyébként kipróbálhatnád egyszer, hogy nem buliztok hajnalig és akkor te is időben fel tudsz kelni, hogy együtt csináljatok reggelit.

2014. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj hozzá, amíg ilyen, ez az ember egy kincs!
2014. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bekakálok, a nőknek tényleg semmi sem jó :D Ha meg nem csinálna kaját, akkor meg azért szapulnád, hogy "a barátnőimnek ágyba viszi a reggelit a pasija, nekem meg sosem bübübüüüü, mekkora szemét" :D:D:D


Ez ilyen, nem tud átállni a mindennapi ritmusáról egy-két nap erejéig. Aki a rendszeres melóhoz van szokva, azt kidobja az ágy, ennyi.

Esetleg amikor ott van te kelj hamarabb.

Nálam is van olyan, hogy egyszerűen nem tudok megmaradni egy helyben, máskor meg alig tudom kiverni magam az ágyból.

2014. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tipikusan mindenkiben a hibát kereső vagy! Csak szólok, hogy ez nem hiba!

Igazodj te hozzá, ne akard elrontani a pasidat...

Amúgy megfogtad az Isten lábát!

2014. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!