Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (lány-lány kapcsolat)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lány-lány kapcsolat)

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy van egy párom aki szintén lány. 3hónapja vagyunk együtt és a páromnak van egy barátnője aki számára csak egy jó barát és már egy ideje ismerik egymást. Ez a barátnője viszont szerelmes a páromba. A párom el is mondta neki is és nekem is, hogy ő nem viszonozza a csaj érzelmeit, mert engem szeret. Találkozni nem tudnának, mert az ország másik felébe lakik az a csaj. Ez eddig oké is, de engem rohadtul zavar, hogy egyáltalán valaki más így gondol a páromra és mindennap beszelgetnek, a csaj folyamatosan írja neki, hogy mennyire szereti és mennyire hiányzik neki, mindig hisztizik neki, hogy ha nem fognak beszélgetni meg ilyenek. Nagyon zavar ez engem és nem tudom mit tegyek. Iszonyatosan féltékeny vagyok ilyenkor és ezt tudja a párom is. Azt meg nem akarom mondani neki, hogy ne beszéljen vele, mert nem akarom megmondani neki, hogy mit csinálhat. Mit tegyek?

18l



2014. júl. 1. 18:47
1 2
 1/14 DanteSparda ***** válasza:
én nem tudnám elviselni
2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hm... az egy mellékinfó, hogy minden szereplő lány, igazából a lényegen nem változtat

féltékenység!

igyekezz ne foglalkozni vele! végülis amíg Te élőben ott vagy, a másik meg csak digitálisan, addig igazából úgysem lesz esélye Veled szemben! és egy idő után a párod is rá fog unni, sőt a digitális fél is rá fog unni és elsikkad a kommunikáció köztük..

ehhez annyit kell tenned, hogy nem mutatod ki, hogy őrjít a dolog és nem helyezed nyomás alá a párodat, hanem inkább úgy csinálod, hogy a párod baromi jól érezze magát Veled, hogy utána uncsinak tűnjön a digitális lány... és ha a párod nem érdeklődik utána, passzívan viselkedik a beszélgetéseikben, akkor 1 hónap alatt lekopik a másik, mert ő is meg fogja unni


legalábbis szerintem.. és különösebb akció nem kell hozzá:)


F20

2014. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23F vagyok. a helyedben zavarna engem is ez az egész. ugytünik ez a meleg kapcsolatok nagy hátránya. szerintem jol teszed hogy nem akarod korlátozni a csajod, de azért elég szar lehet kibírni. én is tanácstalan lennék. szerintem döljetek le bnőddel, karold át és pihengélj rajta. legyél vele továbbra is ha szereted. inkább a bnőd kezében van a döntés. csak mutasd meg neki h szereted. ja és ne féltékenykedj sokat, mert a bnőd lehet h nagyon mérges lehet ha nem bízol benne. szóval ink bízz benne, ha a dolgok nem a te javadra fordulnának akkor mind1 lesz már, de addig is bízz benne az a fontos hogy érezze. persze az nem jelenti azt h nem aggódhatsz kicsit.
2014. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy szerinte segít-e a harmadik csajnak, aki szerelmes, hogy beszélgetnek napi szinten. Mert szerintem ez inkább csak a kínlódást hosszabbítja meg és nehezebben teszi túl magát ezen a szerelmen. Nem látom értelmét a napi csevejnek, a párod miért van benne ebben?
2014. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

sztem is beszéld meg a barátnőddel,h ez zavar téged, meg ha tleg nem akar semmit a csajtól,akkor hagyja a netes üzi váltásokat, mert ez a másik csajnak is csak rossz lesz,mert továbbra is reménykedik.


Egyébként hogy jöttetek össze a barátnőddel? :)

2014. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítetek :) azért beszélget vele ennyit, mert számára ő egy jó barát akit már egy ideje ismer és sokszor segítettek egymásnak a bajban. Egy csapatban focizunk a párommal, így ismertük meg egymást :)
2014. júl. 1. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt gondolom, hogy mondd meg a párodnak, hogy ezzel csak a csajnak tesz rosszat, mivel valóban félreérthető jeleket le ad ezzel a napi üzengetéssel.
2014. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azért szerintem azt senki ne döntse el a másik helyett, hogy mi a jó és mi a rossz neki..
2014. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző! Én nem hiszem, hogy bárki kedvéért napi szinten hallgatnám a rinyálást, hogy valaki szerelmes belém, amikor én éppen valaki másba vagyok szerelmes, kicsit nonszensz a szitu, egyébként én már voltam ilyenben, az lett a vége, hogy megmondtam neki, hogy csak akkor vagyok vele hajlandó beszélni, ha nem az lesz a téma, hogy mennyire szerelmes belém, mert engem ez rohadtul nem érdekel, hozzátartozik, hogy sokáig elviseltem, de éppen ezért látom, hogy értelme nincs ezeknek a beszélgetéseknek.
2014. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

na, így már oké!:D

nyilván, egy barát csak addig barát, amíg van tartalma... ha egy beszélgetés szenvedéssé válik, az már minden, csak nem jó.. de egy barát megmondhatja a másiknak, hogy "figyelj, ez rohadt unalmas"... érezzen amit akar, de zaklatni tilos még a saját anyánknak is!

szóval nem azt kell mondani, hogy "ez így neked rossz", vagy "ez így a páromnak rossz" hanem azt, hogy "ez így nekem rossz, a zaklatásoddal csak a Te és az én kapcsolatunknak ártasz!"

2014. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!