Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezért szerintetek szemét lennék? Vagy ne érdekeljen más véleménye?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy 1 éve szakítottam a párommal, de 1 év után is ugyanúgy éreztem iránta. Egy barátomnak meséltem erről, de nem tudtam mire készül, ráírt az exemre, és úgymond tolmácsolta hogy mik járnak a fejemben, hogy szeretem stb. És kérte, hogy fogadjon vissza. A páromnak volt barátnője. Mikor megtudta, hogy még mindig szeretem, kiderült, hogy ő is engem...Szakított a barátnőjével... felhívott és újra kezdtük az egészet... Ennek 3 hónapja...Sok közös barátunk van... és mindenki helyteleníti, engem okolnak azért, hogy ők szakítottak...Azóta persze a párom is meg én is boldogok vagyunk, hogy újra összejöttünk.
2014. júl. 1. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
SZ0pják le magukat.
2014. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te erről abszolút nem tehetsz, úgyhogy ne érdekeljen más véleménye.
2014. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az akkori barátnő szemszögéből igen, de amúgy ha ti most boldogok vagytok együtt, akkor megérte

amúgy azért nem akkora szemétség, mert te csak megmondtad neki hogy szereted, de ő mondhatott volna nemet is

2014. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miért érdekelne mások véleménye? a Te életed vagy az övék? Az talán jobb lenne ha a párod még a volt barátnője mellett szenvedne miattad, te meg miatta,mindezt csak azért h mások ne szóljanak meg érte?! ugye h nem? Örülj h boldog vagy:)
2014. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha boldogok vagytok akkor miért bánt mit hisznek mások? Nem ők élik az életeteket helyettetek, szóval legyetek csak boldogok továbbra is és ne érdekeljen mit gondol más.
2014. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem baj ha én is válaszolok ugye.Csak azt ,hogy néha külön utakat kell jájunk,hogy újra egymásta találjunk.Tettszik a sztorid.
2014. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő csak mutatta a kemény srácot előttem, hogy nem érdeklem, leszar mindent ami velem kapcsolatos, de hogy egy fiú barátom beszélt vele, másmilyen lett.. Vagyis azt mondta az elején, hogy szeret, de nem szerelmes, de 1 hónapja mondta először, hogy újra belém szeretett.
2014. júl. 1. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltál szemét.
2014. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem Én ezt a világot..1 évig volt a pasidnak valaki..tehát csak volt neki a csaj, semmi érzelem semmi..majd te bejössz a képbe..és az a nő meg kilett vágva!Akárhogy nézem itt a pasid barátnője van a legroszabb helyzete..Te mit szólnál ha ez a nő 1 év mulva a barátnőjével megíratja,hogy szereti a párod..na bumm akkor már Te leszel kivágva..

(Amúgy nem lehet tudni,meddig tart ez a boldogság,mivel 1x már vége lett...)

2014. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!