Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párommal szeptemberben leszünk 2évesek, és néha-néha távkapcsolatban vagyunk mert 40km van köztünk, néha én alszok nála néha ő nálam..

Viszont a probléma az lenne hogy most nyáron heti 1szer találkozunk, és a hét többi napján nem sokat beszélgetünk, volt hogy 1nap 5percet beszéltünk azt is gyors telefonon, suli időben meg mindig együtt voltunk napi több órát mert egy osztályba jártunk, és így most fura h nem is keres. múltkor mikor náluk voltam sírtam meg nem foglalkozott velem ( vagy 4órán keresztül ült a gép előtt és játszott én meg közben az anyukájával beszélgettem és később az anyukája azt mondta neki hogy hazamentem, ő meg fel is jött fészre és szakított velem, holott annyit kellet volna tegyen hogy feláll a géptől és megnézi hogy ott vagyok e még) és akkor rájött meg elmagyaráztam hogy nekem ez így nem megy, nem érzem ezt így kapcsolatnak, és mikor hazajöttem változott kicsit, beszélgettünk, de hát ugyan olyan rossz most minden mint az elején pedig még csak 2hete van nyár. ( ma 10percet beszéltünk)

most épp nem keresem, megvárom míg ő fog,hátha rájön.. ha mégsem akkor könyveljem el úgy ezt az egészet hogy felesleges és ne erőltessem? mert többnyire gép előtt ül egész nap és míg játszik nem jut eszébe hogy írjon vagy bármi. ha meg mondom neki hogy " tegnap se kerestél" annyit mond h fejezzem már be ...

szerintetek? :S


2014. júl. 1. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs felnőve egy kapcsolathoz,ezt így nem érdemes folytatni.
2014. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a párod a kapcsolatot csak nyűgnek, vagy másodlagos fontosságú dolognak tartja, akkor nem éri meg vele lenni. Keress olyat akinek olyan fontos vagy, mint Ő neked.
2014. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg foglald el te is magadat, ahelyett hogy egész nap pattognál, hogy írjon / hívjon már.
2014. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as ott van nála egész nap szinte ő meg felé se néz,még jó hogy egy kis figyelmet elvárna.
2014. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kint ültem a nappaliban vittem magammal könyvet is mert tudtam h mi lesz, ő meg ki se jött a szobából.. az anyósommal jobban elbeszélgetek mint vele...
2014. júl. 1. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele folytatnod,nincs felnőve mint mondtam és sajnos nem is lesz,csak akor fog rádöbbeni amikor késő.Így te látod a legnagyobb kárát az egésznek.
2014. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!