Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szarkazmus mennyire tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szarkazmus mennyire tesz rosszat a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Mások már (ők kedvesen) a fejemhez vágták, hogy szarkazmus táblával a nyakamban is járkálhatnék, de sose bántásból csinálom és aki nem bírja azzal nem, viszont akkor vagyok önmagam ha lecsaphatom a magas labdát és szurkálódhatok kicsit.

Megnehezíti ez a párkapcsolatot és előtte az ismerkedést? 18L



2014. júl. 1. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én imádom ha megy a játékos kötekedés! 26F
2014. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, én elég sokszor szoktam használni.
2014. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól fögg ki mennyire vevő rá. Ha egy érzékenyebb partnert fogsz ki, akkor nem biztos hogy előnyös, de azzal gondolom hosszabb távon nem is éreznéd jól magad. Olyant kell keresni aki vevő rá, és oda-vissza megy gond nélkül.
2014. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szarkazmust, nem bántásból? Akkor kicsim, te ironizálni szeretsz, nem pedig szarkazmust használni. A szarkazmus tudatosan bántó, sértő.
2014. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: aki nem vevő rá, az nem veszi jónéven. Volt hogy már ezért szakított velem barátnőm. Pedig én csak annyit mondtam hogy ááá, "nem" jó ez a ruha..
2014. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a férfiak általában szeretik ezt a "negatív" szarkazmust, csak nyilván nem akkor ha rájuk érted :D inkább nők nem viselik el
2014. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyire (szarkazmus).
2014. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én például előnyben részesítem 'szarkazmusolós' embereket, mivel én is imádok szarkazmusolni. Ahogy az egyik fb csoport mondja: Sarcasm is my 2nd language :D

A szarkazmussal amúgy az a helyzet, hogy intelligencia kell hozzá. Ahhoz is, hogy tényleg jókat tudj mondani de ahhoz is (és most itt a hangsúly), hogy fogadni tudja valaki.

Ha ez az intelligencia mindkét félben megvan szerintem marha jól fel tudja dobni a kapcsolatot, az ismerkedést meg pláne :D

Már ha csak arra gondolok is, hogy kellemetlen szituációkból(mondjuk a híres kellemetlen csend) egy kis fantáziával meg szarkazmussal marha jól ki lehet evickélni, de úgy is mondhatnám, hogy szoáréból várat lehet építeni :D

2014. júl. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!