Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy belémszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy belémszeressen?!

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom egy srácra, de nem akarok nyíltan kezdeményezni, félek a visszautasítástól. Közös nagy baráti társaságba tartozunk, legalább 20 fő, fiúk, lányok vegyesen. Nagyon tetszik, kedves, aranyos, szoktunk beszélgetni néha, lehet, hogy tetszem neki, nem tudom. De szeretném, ha belémszeretne, kívánna, odáig lenne értem. Hogy érjem ezt el?!


26/n


2014. júl. 2. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hinné az ember, hogy 26 évesen már nem... ...
2014. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig még de! :-D
2014. júl. 2. 14:19
 3/6 A kérdező kommentje:
De tényleg, milyen az ellenállhatatlan nő?! Nem csak szexuálisan! Persze vágyjon is rám, azt is szeretném, de annál azért többet! Akarjon engem mindenestől! Szeressen belém! :-) Mi kell ehhez, milyen legyek?
2014. júl. 2. 14:21
 4/6 menta34 ***** válasza:

Legyél:

- szexi de nem kuvva

- vicces de nem idióta

- okos de nem okoskodó

- kedves de nem nyálas

- vagány de nem felelőtlen

- perverz de nem beteges

- stb.


és és persze szép, ami akár gyönyörű is lehet :)

2014. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huh, köszönöm :-) hát igyekszem majd!
2014. júl. 2. 14:36
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Ez nem így működik, 26 évesen már nem itt kellene tartani, vagy beléd szeret vagy nem, de semmi értelme annak mutatni magad ami nem vagy.
2014. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!