Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldas vagy nincs?

Figyelt kérdés
ugy erzem h a baratom allandoan kritizal es nem erti meg h ez engem bant. Szerinte nem kritizal csak elmondja ha vmi van de en mindent magamra veszek. Ugy erzem nem ertjuk meg egymast mindenki a maga hulyesegevel van elfoglalva de kedvem sincs ra h megertsem. Vele nem lehet olyan melyeket beszelgetni en meg mindent kivesezek. 2 eve vagyunk egyutt es meg mi dig csak minden masodik estet toltunk egyutt mert neki kell a maganszferaja. Szerintem meg ideje lenne osszekoltozni nem ertem miert nem akar velem tobbet lenni. Attol tartok h nem illunk ossze es ezt be kene latnom de nagyon ragaszkodom hozza es szeretem. Mar teljesen elkeseredtem mert rengeteget veszekszunk es ez igy nem jo. 24 evesek vagyunk
2014. júl. 2. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van megoldás.

Mivel valóban jól érzed, és az elmondottak alapján valóban nem illetek össze, a megoldás annyi, hogy szakítasz vele.


Keress egy olyan fiút akivel jó beszélgetni, és aki az idejét veled szeretné tölteni nem pedig nélküled.


Így nem leszel boldog soha.

2014. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van megoldás, több is:

1. minden megy ahogy eddig, te pedig szépen belefáradsz vagy itt füstölögsz tovább

2. megbeszélitek és mindketten változtattok egy picit (te nem pszichomókusozol minden másnap, ő meg picit érdeklődőbbé válik)

3. megbeszélitek és csak te változol

4. megbeszélitek és csak ő változik (majd megunja egyszer és dobbant)

5. befejezitek ezt az érdektelen, nem kommunikáló kapcsolatot és mindenki keres a vérmérsékletéhez illő párt így felnőtt fejjel :)


nagyjából ennyi.

2014. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kiemelem a lényeget:


- a barátom állandóan kritizál

- nem érti meg, hogy ez engem bánt

- nem értjük meg egymást

- mindenki a maga hülyeségével van elfoglalva

- kedvem sincs rá, hogy megértsem

- vele nem lehet beszélgetni

- csak minden második estét költünk együtt, mert neki kell magánszféra

- nem akar velem többet lenni

- nem illünk össze

- rengeteget veszekszünk

- ez így nem jó



MOST KOMOLYAN! OLVASS!!!

2014. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor úgy szereted ahogy van nem?

Viszont látom nem tetszik a helyzet,ő sem akar tovább lépni,így csak feleslegesen pazaroljátok egymás idejét ha nem javul a dolog.

2014. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!