Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek simán csak fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek simán csak fogadjam el és ne törődjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Milőtt történetem elkezdeném, van köztetek olyan ahol a nő legalább 2x annyit keres mint a férfi?


5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel.

Most ezen az oldalon ez nem titok, én havi 140 e Ft-ot keresek, ő pedig céget vezet és havi 500-600 ezer Ft-ot keres.

Még ismerkedésünk elején beszélgettünk ábrándoztunk de mint kiderült szinte csak én, hogy 1x mondtam h elmennék Hawway-ra meg a Maldív szigetekre...meg stb.

Ő vett 2 jegyet a Maldív szigetekre, meg foglalt szállást is.

Valamilyen szinten rosszul esik h nekem erre nem telik és nem is telne.

Szóval ezzel ne is foglalkozzak inkább?


Ő 29 éves én 30.


2014. júl. 2. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka kincs egy ilyen nő.

Nagyon ritka.

Szerintem ne foglalkozz vele.

Szeresd őt.

2014. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Öcsém... (vagyis bátyám)

Neked aztán jókora problémáid vannak. :) Engem egyáltalán nem zavarna, ha a barátnőm többet keresne nálam. Mi van olyankor? Semmi. Max. te maradsz otthon a gyerkőcökkel.

2014. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Hawway" XDDDDDDDDDDDD kösz, ezen jót nevettem


Egyébként meg örülj neki, hogy szeret, és nem azzal fogalkozik, hogy mennyi pénzed van. Ne essen rosszul, hogy neked nem telne rá, hanem menjetek el, és érezzétek jól magatokat.

2014. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nem lenne ezzel.
2014. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél zsidó. Sz***rd le a pénzt! HA szereted a nőt és ő is téged, akkor nincs miről beszélni. Amúgy gondolom a 140-es fizut nem valamilyen diplomát igénylő melóhelyen keresed, mert ha 20 percnél többet jártál volna általános iskola 4. osztály fölött bármilyen oktatási intézményben, nem írnál le olyat, hogy idézem: "Hawway"
2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu, írj privit ha gondolod.
2014. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudsz ezzel nem foglalkozni? Ha félre tudod rakni az ellenérzéseket, van esélyetek egy szép életre. Ha nem, inkább hagyd el, mert mindketten megkeseredtek abba, ami alapvetően egy nagyon jó helyzet.
2014. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, amúgy a helyzet még változhat, nem? Gondolom a Te fizud is több lesz idővel, ahogy több tapasztalatod lesz.
2014. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!