Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek volt már több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már több éves kapcsolata! Mennyi idő alatt tudtátok túltenni magatokat rajta?

Figyelt kérdés
Most ér véget egy hároméves kapcsolatom... pár napja nagyon csúnyán összevesztünk, de már egy ideje semmi sem volt az igazi. Szerencsére ma sikerült megbeszélni, és amellett döntöttünk, hogy békében elválunk. Én szakítottam, de valahogy olyan, mintha nekem jobban fájna... rengeteget szenvedtem és sírtam, mire ki mertem ezt mondani neki, persze úgy, hogy komolyan is gondolom. Elképzelhető, hogy még egy hétig itt lesz, mert nincs hova mennie, de kibírjuk. Amúgy is dolgozunk. Meg ugye van ajtó. Tudom, hogy egyénfüggő, de kb. mennyi ideig tart egy ilyen tartalmas és fontos kapcsolat kiheverése? Mert jelenleg úgy érzem, hogy soha többet nem akarok kapcsolatot...
2014. júl. 2. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichiáter segítségével 8 éves kapcsolatot 1 év alatt hevertem ki... úgy, hogy én hagytam el az exemet
2014. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 komoly kapcsolatom volt de mindig változó volt.


Attól függött mindig h mennyire tudtam elfoglalni magam, mennyire tudtam kimozdulni, mennyire tudtam kivel kimozdulni, és milyen sűrűn jártam olyan helyre ahol esélyes volt más lánnyal megismerkedni.

Ezt vedd 2 héttől 2 hónapig.


A siránkozás meg a hülye gyászidőszak baromság, nincs mire várni, nem érdemes várni semmire. Nem érdemes beragadni a székbe és azon gondolkodni h most jajj de rossz és mi lesz velem.


Élni kell ugyanúgy tovább.

2014. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6 éves kapcsolat volt.

majdnem 2 hónap volt mire túljutottam rajta.


Én is azt mondom mint Denis Kenzo, nincs mire várni.

26/L

2014. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem működik akkor azzal nincs mit tenni, tovább kell lépni, nem kell gondolkodni rajta, és akkor nincs szomorkodás meg sírás. Mi 6 év után szakítottunk, talán 2-3 napig még gondoltam rá, utána már nem igazán... mi értelme lenne?
2014. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:O
2014. júl. 2. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat komolyságától is függ szerintem, hogy mennyire vagytok összebútorozva. Mi együtt terveztünk és sok mindent közösen hoztunk létre, mint pl házépítés, 3 üzlet, együtt dolgoztunk. Nekem nehéz volt változtatni. Persze, ami megromlott azon kár rágódni, de nem gépek vagyunk, hogy megnyomunk egy gombot és elmúlik valakinek a hiánya. Azért 6 évet 2 nap alatt elfelejteni lehetetlen. Már valószínűleg a kapcsolat alatt is felejtettél, amit beleszámolsz a 6 évbe.
2014. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!