Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tenétek?

Figyelt kérdés

Volt barátommal elég régota olyan szituba vagyunk hogy "baratsag extrakkal" viszont neki van kb 7 honapja egy baratnoje, de viszont velem folyton lefekszik. Szerintetek nyisam ki a szám és mondjam el a lánynak hogy mi a helyzet vagy maradjak csendben?? Szeretem a srácot meg mindig es ezt ö is tudja, es lehet ez miat hasznal ki! A barátnoje most kint van nemetben az apjánál. Nem tudom mit tegyek hisz a srac azt mondta ha ha elvesziti a lanyt es plane "ez" miat akkor vegez magaval es elfelejthetem orokre! Lehet hogy csak vicel? Mert szeretem es tudja hogy nem akarok neki soha fajdalmat okozni! De ha halgatok akkor csak en szenvedek továb! Mit tegyek?? Kinyisam a szám és elmondjam a lánynak???



16L


2014. júl. 2. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először megtanulnék helyesen írni, aztán meg 16 évesen nem barátság extrákkal kapcsolatban élnék, mert gáz.......
2014. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy N betűt a szóba
2014. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tipikus érzelmi zsarolás.Amúgy a srác egy nagy r ohadék,senki.A leghelyesebb ha beszámolnál a barátnőjének,de lehet nem hinne neked.A srác mindkettőtöket kihasználja.
2014. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem mindig irok ekezetet mert ugy eleg lasan irnak foleg tabrol!! De letszi ne lenezo meg egyeb valaszokat kernek hanem tenyleg tanacsot!!!
2014. júl. 2. 20:54
 5/12 A kérdező kommentje:
Már egyszer batyam segitsegevel beszeltem a lanyal meg regeben de a srac elintezte egy ket szoval hogy ez nem igaz! :(
2014. júl. 2. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Mitvársz erre tanácsot,ha van benned jó,és nem akarod hogy a végtelenségig kihasználjon téged és a barátnőjét akkor nyisd ki a szád,te hagyd ott a barátnője meg csinál amit akar.Azt azért hozzáteszem hogy 2-tök mellet is tarthat egy 3-ikat vagy 4-iket is.Mi fontosabb te vagy ő.Ő aki kihasznál mert akkor ááááá.
2014. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a fiú kihasznál, felejtsd el, és hagyd az egészet, de minenképp beszéld meg vele
2014. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha kinyitod a szád, akkor tuti bukó a csávó és a szex is. Így legalább dugtok.


Azon az erkölcsi vonulaton szerintem kár rágódni, hogy veled csalja/mással, mert, ha félre akar dugni, akkor félredug.


Szóval szerintem kussolj, szegény csajnak csak még szarabb lenne, ha megtudná.

2014. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as.Emberség terén minden oké?
2014. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De egyszeruen nem tom mit tegyek hiábba beszelek a srácal nem halgat meg :/ es ez meg hagyan a gond az hogy az egyutletunk nek lett egy "kovetkezmenye" is ha ertitek!? :(
2014. júl. 2. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!