Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a barátomnak? Mit mondhatnek neki?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy régebben (még mikor csak barátok voltunk) mindenről eltudtunk beszélgetni, ő volt a legjobb barátom bármit elmondattam neki... Nem sokára össze jöttünk, eleinte mindig írta h szeret meg h hianyzok neki (pedig egy suliba és egy koliba is járunk, tehát sűrűn találkoztunk)...

Manapság meg alig ír, (messze lakunk egymástól) ha ír is csak egy szavas válaszokat üzen, bármit kérdezek... Ha kérdezem mi a baj, vagy azt válaszolja h rajzol, vagy pedig h semmi...



Ha felvetem neki ezeket, csak annyit ír h ne hisztizzek, és h nem nyilván való h szeret?... Aztán témát vált..

Én mit tehetnek ez ellen.?


2014. júl. 2. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
depizz te is ahogyan ő teszi.
2014. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretne keresen,szerintem hadd hagy élje az életét.
2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hmmm a békülős szex mindig segít :33
2014. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..:)


3. A közös TEHEN pörkölt éves jobban tetszene neki szintem xd

2014. júl. 2. 22:38
 5/6 anonim válasza:
Verd ki neki, attol jobban lesz! :D
2014. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megtámadta őt a depresszió (depresszió együttes)
2014. júl. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!