Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy az emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babygirl09 kérdése:

Hisztek abban, hogy az embernek a szivére és nem az eszére kell hallgatnia mégha a másikat nemis érdekli vagyis legalábbis úgy tűnik mintha ez nem érdekelné és mégis kimondjátok neki?

Figyelt kérdés
Ez butaságnak fog hangzani talán,de bizom benne hogy vannak normális és megértő emberek akik értelmes tanácsokat adnak erre. Én mindig azt az elvet tartottam hogy bármennyire reménytelennek tűnik valami de amiről teljes szivemmel tudom azt hogy érzem és igaz mégha a másik fél dacosan de mégis érezhetően rajta hogy igenis érdekli azt mondja nem érdekel elmondjátok neki amit éreztek? Volt már rá példa nektek hogy valakinek akit nagyon szerettetek elmondtátok mit éreztek és ő is ezt értékelte? Sokan azt mondják büszkének kell lenni kitartónak,de szerintem ez nem minden esetben van igy mivel mondják aztis hogy az ember egyszer él és lehet ha most nem mondjuk el soha többé nemfogjuk tudni már! Nektek mi a véleményetek erről?
2014. júl. 2. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre kell használni a kettőt és nem szabad vakon a szív után rohanni bár lehet hogy tévedek.
2014. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LeftBehind ***** válasza:
Mond el neki, de ha nemet mond azt értsd meg és hagyd. Én elkövettem azt a hibát hogy több mint fél évig tepertem egy lányért akit szerettem/szeretek, ő viszont nyíltan közölte hogy nem érez irántam semmit. Hidd el, nem akarod magad annyira tönkre vágni mint ahogy én tettem.
2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
sztem ez szitufüggő. van mikor bátornak kell lenni, és van, mikor bölcsebb hallgatni.
2014. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez természetes énsem ugy irtam le neki,hogy könyörgően vagy akár megalázkodóan,hanem nyiltan leirtam hogy mit érzek nem kötelezettségből,hogy köteles volna velem vagy bármi ilyesmi csak csupán őszinte akartam lenni,mert én mindig úgy éltem hogy amiről tudom hogy érzem és erőss volt az az érzés kimondtam,elmondtam őszintén sokszor énis estem abba a hibába hogy feleslegesen!
2014. júl. 2. 21:50
 5/10 LeftBehind ***** válasza:
Ezzel így szerintem nincs semmi baj, sokkal rosszabb elfojtani és azon rágódni, hogy "Mi lett volna, ha?"
2014. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez természetes énis igyvagyok vele! :)
2014. júl. 2. 22:00
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
így nem pára, pláne ha neked még jobb is így.
2014. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten szerintem ha az ember kiadja,kimondja vagy valamilyen formában eléri azt hogy ami benne vannak érzések megoszthatja olyan emberrel akit szeret,aki fontos számára főként ha neki szánta és iránta érzi megkönnyebül és mégha célt nemis ér el vele de tudja azt hogy elmondta és egyfajta megnyugvást ad! :) De lehet én látom ezt bután ..
2014. júl. 2. 22:08
 9/10 LeftBehind ***** válasza:
Nem látod bután, ez egész egyszerűen csak ember függő. Én majd bele rokkantam hogy még egy esélyt se kaptam attól akiért tűzbe mentem volna, de van aki csak megrázza magát és továbbmegy vagy mint te is, megkönnyebbülnek tőle. Neked kell tudnod hogy rád milyen hatással lesz.
2014. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos .. ezt énsem tudom mert most perpillanat megkönnyebültem,de viszont kitudja,hogy milesz .. lehet hogy semmitsem érek vele,mert elveszitem őt örökre! ..
2014. júl. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!