Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ez most mit takar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ez most mit takar? Szükségem volna pár véleményre vagy akár tanácsra. (A többi lent)

Figyelt kérdés
Nem olyan régen volt annyi bátorságom hogy bejelöljem a "nagy szerelmem" elkezdtünk beszélgetni, nem vallottam neki szerelmet de úgy ahogy éreztettem vele.. Felhozta hogy találkozzunk, belementem de nem ugrottam rá szóval nem akartam tényleg nagyon könnyű esetnek tűnni de az ő közelségében ez egy nagyon nagy kihívás. Találkozgattunk, már az első találkozásnál mélyen a szemembe nézett és egész jól kijöttünk, akkor ez így folytatódott csak szorosabb lett valamivel a kapcsolat (erős ölelések, romantikus oda bújás, hosszú csókok) de sose hangzott el a szeretlek valahogy nem került erre sor de hogy őszinte legyek így tökéletes volt minden. Persze minden találkozásig eltelt 2-3 nap, de nem zavart különösebben mert sokkal jobb volt látni hiszen vártam. Felhozta hogy készítsünk közös képet amit ki is tett hátterének (véletlenszerűen vettem észre) mert amúgy nem is mondta mutatni se mutatta. A legaranyosabb pillanat az volt mikor felkeltem és megfésülködtem(ez a mániám) egyszer csak arra lettem figyelmes hogy néz engem de már egy jó ideje, nevetve rá néztem mi az persze zavarban is voltam erre ő egy idő után megszólal "Gyönyörű vagy" nevettem rajta majd oda ültem mellé és szorosan átölelt. De ez valahogy most megváltozott fel se hozza a találkozást, nem bombázom üzenetekkel mert tudom azzal elijeszteném próbálok valahogy beszélni vele de alig ír vissza.. nem tudom most ez akkor mi volt. Most már lassan úgy vagyok vele hogy hagyom mert ez így tényleg reménytelen én mindent megpróbáltam, vártam napokig, írtam neki mert már nem érdekelt a büszkeségem, de arra is alig akar reagálni.. Szerintetek mit csináljak ? Mire véljem ezt az egészet ? ( A válaszokat előre is köszönöm).
2014. júl. 2. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól értettem, hogy lefeküdtél vele egy idő után? mert ha igen, itt abban a helyzetben találod magad, ahol: Megkap, otthagy.
2014. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!