Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lányokat bámul, bókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat bámul, bókol nekik, rólam pedig panaszkodik?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyok a barátommal, ő 25, én 23 éves vagyok. Minden rendben volt az első néhány hónapban, az előző kapcsolataimban (egy 4 és egy 1 éves volt) sosem kapott helyet a féltékenység. Még azt is megkaptam, hogy milyen jó, amiért nem vágok hisztit csak úgy random valamiért.

A mostani kapcsolatom az eddigi legjobb, nagyon szerelmes vagyok, de két hónappal ezelőtt megingott a bizalmam. Tudom, korai, de rájöttem, hogy a barátom bármiféle szégyenérzet nélkül megfordul mások után mellettem. Volt, hogy többször is visszakérdezett, mikor épp beszéltem, annyira elvonta a figyelmét egy popsit kivillantó nadrágot viselő lány. Megalázónak éreztem, de gondoltam, egyszer előfordul. Egyre többször megtörtént, hogy bámuláson kaptam, mostanra már annyira kihegyeződött a helyzet, hogy nem tudom magam jól érezni vele kint, mert azt figyelem, kit néz éppen. (Tudom, szörnyű.)

Egy lányismerőse képe alá írogat, hogy milyen csinos és egy státusz alá (amiben a lány kiírta, hogy megy valahova az új ruhájában), odaírta, hogy majd küldjön képet a ruhájáról, biztosan szép lesz benne.

Bevallom, ezek után elkapott a féltékenység, elég durván, főleg, hogy a volt barátnőjével még van kint közös kép. Egyszer megjegyezte magától, hogy már nincs kint semmi olyan képe, ami jelentene valamit, így ebből nem csináltam ügyet.

Ami még fontos, hogy a lánytól, akinek írta, hogy milyen csinos, megtudtam, hogy rólam panaszkodik. Soha nem rendeztem jelenetet, szépen megbeszéltük a dolgot, vita nélkül, mégis azt írta a lány, hogy ne féltékenykedjek, nehogy elrontsam a kapcsolatot. Borzasztó rosszul esik, hogy a hátam mögött írogat ennek a lánynak, ráadásul nem is pozitívat.


Nem tudok tovább őrlődni és nem tudom, hogy ez belefér-e vagy én vagyok ilyen borúlátó.

Hogyan tudom leküzdeni a féltékenységet? A bizalmamat vissza kell építenem, de hogyan? Szeretném megoldani ezt, mert szeretem és többet jelent a kapcsolatunk számomra, minthogy ilyenek miatt elrontsam.


2014. júl. 3. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Párod elég bunkó ha melletted forgolódik más csajok után. Szerintem ez nem normális.
2014. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az még kimaradt, hogy emiatt már olyan gondolataim is támadtak, hogy bent a munkahelyén rengeteg nő veszi körül és nem is csinált abból titkot, hogy rengeteget ágyba vitt. Ez nem zavart, ez mind a múlt, de sokszor meséli, éppen melyik kolléganője mit csinált vagy milyen jót viccelődtek a "csajokkal". Elmondtam neki, hogy ez zavar, gondolom, ő sem mondaná ezt, ha vaj lenne a füle mögött, de az ilyen helyzeteket ti hogy kezelnétek?

Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. júl. 3. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatra,nem lehet semmit építeni..ez a bunkó stílus..és még amiről nem is tudol...pl: Hogy, miket mondd még Rólad..vagy,hogy kikkel tartsa a kapcsolatot milyen célból..Nem szabad ennyire bízni,hogy hátha-hátha..mert végűl rájösz,hogy kárvolt abba a reménybe lenni,hogy 1x jobblesz..
2014. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Teljesen komolytalan ember, aki egyáltalán nem tud Téged tisztelni! Sztem csak Neked jelent többet ez a kapcsolat. De hidd el vannak még normális férfiak rajta kívül. Mert ő nem érdemelne egy nőt sem sztem.
2014. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dobjad ez egy bunkó paraszt, ilyen nincsen könyörgöm. Megfordul melletted? Nem figyel rád mert mást bámul? Vagy más csajoknak irogat rólad akik aztán kioktatnak ne legyél féltékeny mert elrontod a kapcsolatot... Ez már el van rontva de nem általad... Ez gáz hagyjad szerintem. Undorító féreg...
2014. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!