Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik egy idő után a bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingruccc kérdése:

Elmúlik egy idő után a bűntudat ha félre léptünk?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt a barátommal úgy jött ki egy buliban kissé illumináltan a lépés ,hogy találkoztam egy olyan ismerősömmel aki mindig is vonzott szexuálisan és már volt is köztünk nem egyszer szex.

Most pedig olyan bűntudatot érzek ,még soha ehhez foghatót nem éreztem, ha elmondom mindennek vége de nem akarom elveszíteni mert most ébredtem rá igazán hogy szeretem és hogy nem tudnék többet ilyet tenni vele mert az engem ölne meg teljesen lelkileg.



2014. júl. 3. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Edd meg, amit főztél - Így szokás mondani.
2014. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez csak rosszabb lesz.
2014. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ezért félre kellett lépned, hogy tudd, hogy szereted.
2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos a bűntudat ott fog maradni. Maximum elfelejted, de néha napján mindig eszedbe fog jutni.

Ez van ha nincsen fixálva előre, hogy mi fér bele, és mi nem, nem vagytok felkészülve a balesetekre.

Lehet, hogy elveszíted, lehet, hogy nem. De hosszú távon azzal jársz jobban ha ezt szépen elmondod neki.

Főleg azért mert zavar téged, és ez nem fog változni.


És beszéljétek át, hogy beleférnek e "balesetek" vagy ilyenkor mi van. Én nagyon is értem, sőt megértem ha az embert elönti a vágy, és még meg is van gyengülve az okoz ilyet, és tudom,hogy nem akartad, csak "így alakult", de nem nekem kell ezt elmondanod :)

2014. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
4-eske ez nem "baleset" ezt hűtlenségnek hívják és a másik megalázásának!
2014. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Ezen számos vitát lefolytattunk már.

Van aki szerint igen, és van aki szerint nem. A kérdés mindössze az, hogy kérdező párja mit gondol.

2014. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramcsiii ***** válasza:
Én nem feküdtem le mással,csak csókolóztam valakivel 2-3 alkalommal,de már attól nagyon szarul voltam és bűntudatom volt..elmondtam,de ne is kelljen mondanom mennyit kellett pedáloznom hogy bebizonyitsam hogy helytelen dolgot tettem és bocsássa meg.Már csak ettől is nagyon sokáig nem tudott bennem teljesen megbizni..De szeret és megbocsátott..
2014. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
szóval megint érzelmekből pontozunk. Lol.
2014. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Van aki túl tud lépni ezen és van aki nem. Én páros lábbal rúgnám ki a párom ha ilyet tenne. A beleset ált. a véletlen műve vagy a nem megfelelő körültekintésé, ahhoz hogy valaki lefeküdjön valakivel igencsak akaratlagosnak és aktívnak kell lenni (kivéve erőszak,de itt nem erről van szó).
2014. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es egyet értünk, a baleset a véletlen műve! Nekem véletlenül még senkibe nem akadt bele a hímtagom :)
2014. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!