Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 független ember lehet együtt így nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a férfi akit megismertem pedig 45 éves.

Ő már elvált, külön él a feleségétől, van két kislánya.

Mi nagyon elvagyunk egymással. Te megpróbálnád?? Milyen tanácsot adtok?


2014. júl. 3. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék ha ekkora korkülönbség lenne, de ha szerelem van, akkor nyilván együtt lennék vele. Nekem van ilyen ismerősöm, ennyi idősek lehettek kb. amikor összejöttek, utána hamar házasság, aztán 2 gyerek. A férfi korábbi házasságából származó fia idősebb a feleségnél :)
2014. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok gyerekek. Lehet... De azért gondold át a jövőt is, ha komolyan gondolod...ugye az apád lehetne...
2014. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi kifogásom az ilyen nagy korkülönbségek ellen. Ha szeretitek egymást mindenképpen próbáljátok meg együtt,és meglátjátok mi sül ki belőle.
2014. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire komolyak az érzéseid? Vannak terveid a jövőre? Pl család. Ha ez nem játszik akkor ellehettek,miért ne? Most mindegy hogy vele jársz 1-2 évet vagy egy fiatalabbal. De ha tervezel ezt-azt, akkor sztem nem éri meg. Lehet ő már nem is akar több gyereket, ha igen, akkor pedig gondold el mire odáig juttok ő már 50 lesz kb. Mire a gyerek csak 10 éves, ő 60. Te pedig még mindig nagyon fiatal. Szomorú, de ő meg nagyon öreg lesz. Rövid ideig vele lenni oké, de a jövőre nézve ez nagyon nagy korkülönbség. Mondjuk nekem még egy kis "ellevéshez" is öreg.

24/N

2014. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. 22 évesen semmiképp. Esélytelen az egész. Úgy gondolom, ennyi idősen nem "elleni" jó egymással, hanem szerelmesnek lenni, jövőt tervezni, boldognak lenni. Ez az "elvagyunk", meg a korkülönbség, meg két gyerek.. tényleg ez kell neked? Nem lenne jobb egy fiatal, független férfi, akivel együtt alapíthatsz családot, akivel együtt alakítasz ki egy otthont és akinek nem kell a múltját cipelned a válladon?
2014. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én szüleim közt 11 év van, de most hogy apukám 66 éves, kezdi a második gyerekkorát élni, amit anyu nehezen tolerál.

Mindent elfelejt, hisztizik, követelőzik, megsértődik, sajnáltatja magát, stb. Anyum meg 55 évesen, még fitt és menne mindenfele, nem csak a "nyugger bulikba".

2014. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, és keress magadhoz valót.
2014. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy a korkülönbség. Ha később családot szeretnél ő nem biztos hogy belevágna és 45 évesen még nem kell temetni de már nem annyira fiatal hogy huszonévesek közé járkáljon bulizni. Meg normál esetben más is érdekli.
2014. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem volt ilyen korkülönbség

És lényegesen fiatalabb volt még a lány

vmi csoda volt!

Csak én nem voltam elvált, és megbuktunk :((((

2014. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!