Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány & Magyar mennyire rossz? Van egy lány aki tetszik, de roma. De normális. Azt mondják óvakodjak tőle!

Figyelt kérdés

Haverom barátnőjének a barátnője, egyre többször találkozok vele mert ugye a haverommal megyek és jön a barátnője akkor jönni szokott ő is.


Szóval roma, de nem az a "Gázsi hozzád má a vasat!" hanem normálisan beszél, viselkedik, nincs 2 aranykarika fülbevaló a fülében, se 15 aranygyűrű...

De azt mondják, hogy vigyázzak vele, más kúltára, hiába viselkedik normálisan, megöl a családja ha megbántom/elhagyom a lányt, meg belekényszeritenek házasságba és nincs menekvés!

De ha Ő normmálisan viselkedik beszél, öltözköik, nem hiszem, hogy gengszter maffiozó családja van aki levágja a farkam... :D

Milyen bajom lehet?

17/f a lány is!



2014. júl. 3. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Én is azt mondom, óvakodj tőle.

Igen, mások. Teljesen más az értékrendjük.

2014. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Pl. nem érték a tanulás, a munka, ehelyett inkább sok gyereket szülnek és otthon ülnek.
2014. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Beszélj vele és kiderül. Nekem volt egy Roma munkatársnőm az utóbbi helyen. Nagyon sokat beszéltünk erről a témáról. Neki 3 magyar barátja volt a férje előtt de semmi különbség nem volt a kapcsolatukban mint egy normál kapcsolatban :D

Azt mondta hogy az oláh romáknál vannak szabályok de ott sok és komolyan veszik. Ha nem virágos szoknyában járkál a csaj akkor szerintem simán össze tudtok jönni és gond nélkül meg lesztek egymással :D

2014. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha a csajtól nem is kell óvakodnod a rokonságtól mindenképpen. Egyszer sír a lány miattad akkor neked annyi. Náluk a család nem vicc, annál fontosabb nincs számukra. Ha nem is kedvelem őket lenne tőlük mit tanulnunk.
2014. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak (jó értelemben) zülött romák,azok lesz.arják hogy kivel mit a kölyök,ameddig nem jöna pulya.

Ott nem élnek a hagyományok,azok csak vannak.A "vajdás" cigányok kiis nézik őket maguk közül.

na ha ilyen a csaj akkor,nem kell parázni.


Ui:ismerek egy fél cigány srácot,ott az "anya" lépett szülés után,majd mikor ujra találkozott gyermeke apjával azt mondta,hogy neki nincs gyereke.Szóval azért mindig akad kivétel,ugy értem ott biztos nem volt házasságba kényszerítés.

2014. júl. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5%
egy barátom is járt normálisnak nevezett cigány lánnyal és amíg a barátom nem volt ott a csaj zsebre vágott pár cuccot.
2015. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6%

Akármennyire is tűnik normálisnak, szinte az összes ugyanolyan. Nekem a legjobb barátnőm félig roma csak. 13 éven keresztül csak a hazugságból állt ki minden mondata.

Teljesen normális volt velem meg minden és egyszer csak kiderült,hogy igazából prostituált, és már egy pár éve (minimum 3), hogy nekem erről egy szót sem szólt, én pedig észre sem vettem (bár voltak gyanus dolgok körülötte, de túl normálisnak tûnt ahhoz hogy bármit is feltételezzek róla)

SZÓVAL A LÁTSZAT NÉHA CSAL, INKÁBB ÓVAKODJ TŐLE

2015. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is J ad rám, igaz csak félcigivel, de hiba volt....
2015. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
59%
Nem értem, hogy miért is kéne "óvakodni" a romáktól? Igen, vannak olyanok, de ne általánosítsunk már, gyerekek. Mire jó ez? Vannak olyan romák, akik nem az a fajta jó családból származnak, de ők biztos, hogy nem beszélnek normálisan, meg semmi. Ne ítélkezzetek már. Mindig, mindenkivel ezt csinájátok. Ítélkeztek. De mire jó ez, emberek? Nyertek vele valamit, hogyha megismeritek a másikat? Lehet, hogy van egy roma lány, és intelligensebb, mint pld egy magyar származású lány. De a másik meg az, hogy Magyarországon élünk, nem igaz? Aki itt, ezen az országban él, az mind magyar állampolgár. A romáknak is a személyijén magyar állampolgárság szerepel, nehogy már a bőrszíne miatt kiközösítsék a romákat..ráadásul egy egész ország. Ez már rohadtul túlzás. Vagy csak én gondolom így? Fejezzük már be ezt a rasszizmust. Miért nem tudunk egyszerűen csak elfogadni egymást? A bőrszín nem tesz semmit, attól még mind ugyanúgy magyar állampolgárok leszünk. Legalábbis az én véleményem szerint.
2018. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!