Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó és önző a párom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Claudia222 kérdése:

Bunkó és önző a párom? A többi lent.

Figyelt kérdés

kicsit lehet h hosszú lesz.

a párom és én már 7 éve vagyunk együtt van egy közös 3 éves kislányunk is akit mindketten nagyon szeretünk.

De velem nagyon bunkón és önzőn viselkedik mindig az van amit ő akar oda megyünk ahova ő akar és akkor mikor ő akar ha én máskor vagy máshova akarok menni akkor mindig veszekedés árán lehet elmenni és ha veszekszünk akkor mindig azt mondja h hisztizek, a legtöbb veszekedésünkre azt mondja h hisztizek meg ilyenek a tv-ben mindig azt nézünka mit ő akar és pl már a szexuális életünk sem az igazi arra is mindig azt mondja h fáradt és ha eggyütt vagyunk az akkor max hétvége ha hétköznap vagyunk eggyütt az csak nagy nehézségek árán értsd veszekedés és igy már nem az igazi és nem tudom h mit csináljak mert ez már kb 2 éve van igy és nemtudom h ha várok még x időt h fog e valamit változni vagy javulni a helyzet.

Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik hasonló cipőben járnak vagy voltak.


2014. júl. 3. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem hasonló a cipő amiben járok, de a mi családunkban is nagy zűr van.


Annyit tudok mondani, hogy mond ezt el így neki, hogy te így gondolod és próbáljon meg neked is kedvezni ne csak magának, hiszen egy kapcsolat erről szól. Az is probléma, hogy a párod természetesnek veszi a kapcsolatotokat és azt, hogy vagy neki.

2014. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituban, igaz akkor mi még csak 3 éve voltunk együtt és gyerek se volt. Meguntam,hogy kb semmibe vesz és biztos pontnak tekint.

Na erre én léptem egyet és szakítottam. Egyből helyre ugrott a gondolkodása. Tudom,hogy drasztikus volt de így legalább rájött,hogy mindkettőnknek tenni kell.

Ma már több mint 10 éve együtt és van gyerkőc is.

2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Te is feldobhatnád kicsit a hangulatot. Biztos nagyon egysikuvá vált a kapcsolatotok és valószinű a párod is beleunt meg Te is. Menjetek el pár napra nyaralni, ha megoldható akkor kettesben. Adj magadra, legyél csinos, járj el olyan külön programra ami feldob, pl. uszni, vagy zumbára. Találj ki valami változást, rendezzétek át a lakásotokat, esetleg költözzetek másmilyenbe.
2014. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
iegn de ha rről akarok vele beszélni akkor nem halgat meg és mindig azt mondja hogy hisztizek és hogy milyen sok időm van hogy ezzel tudok foglalkozni
2014. júl. 3. 22:51
 5/7 A kérdező kommentje:
nemtudom sokszor abban sem vagyok biztos h ő szeret engem mert pl ha megyünk az utcán akkor nem fogja meg a kezem és nem szereti ha hozzábujok mert igy nem tud aludni azt mondja
2014. júl. 3. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Az.

Kérdés, akarsz-e így élni.

2014. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"hogy milyen sok időm van hogy ezzel tudok foglalkozni"

Foglald el magad! Szervezz magadnak néhány nagyon ártatlan és nagyon lemondhatatlan programot (sportedzés, hímzőkör, könyvklub - azért ne feltételezze rólad, hogy más is van a képben!) és ha tudsz, gyerekestől utazz el távoli rokonhoz jó néhány napra nyaralni! Ha elérhetetlenebb vagy és látványosan jól érzed magad nélküle, akkor némelyik pasi hajlamos újragondolni a párkapcsolatát. Barátnőm férje hónapokig készült, hogy végre egy hétre megszabadul a gyerektől és az asszonytól - 3 nap után bedepressziózott a túl nagy csendtől és nyugalomtól és utánuk utazott.

2014. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!