Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van végleg vége egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van végleg vége egy kapcsolatnak? Mikor fogom tudni elengedni? Hogy engedjem el?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt ismertem meg a páromat. 3 szünet volt köztünk. A leghosszabb 1,5évig tartott. Most se vagyunk igazából együtt de rendszeresen találkozunk. Megcsalt és csajozott mellettem de megtudtam ezeket bocsátani csak a belé vetett bizalmamat vesztettem el.

Próbálkoztam másokkal de valahogy nem megy.

Nagyon szeretem de nem akarok vele együtt lenni de elveszíteni se akarom. Nem tudom mi lenne a helyes, nagyon bizonytalan vagyok. Ő 24 éves.


22/L


2014. júl. 3. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretem de nem akarok vele együtt lenni de elveszíteni se akarom."


Mintha magamat olvasnám..

Sajnos el kell engedd. Nekem is ku.rvára fáj, van amikor jobb, de van amikor bőgök,mint egy hülye.

Meg kell tanulnod elengedni..

2014. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mérlegelned kell mi számít.. ha többször bántott megcsalt hagyd a fenébe.
2014. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért lesz jobb ha elengedem? Amikor 1.5 évig külön voltunk nem voltam önmagam. Kb. lesüllyedtem a ma pics*k szintjére és pasiztam. Utólag bánom,h ilyen voltam de mellette nem akarok ilyeneket csinálni még akkor sem ha nem vagyunk együtt..
2014. júl. 3. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinte, igaz szerelemben nincs ilyesmi...nincs a másik mellett csajozás, nincs 3 szünet, meg 1,5 év különlét...ez nem igaz szerelem...akkor minek időt pazarolni rá?
2014. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Lehet, hogy te úgy érzed, hogy neked ő az, aki kell...de lásd be, hogy neki nem te vagy ez...ha a nagy ő lettél volna neki, akkor nem csajozott volna, nem lett volna szünet, se semmi ilyesmi...akkor már az elejétől fogva csak te léteztél volna számára...nem így történt...ha eddig ő nem élete szerelmének látott, akkor szerinted egyszer hirtelen majd bevillan neki, hogy "jaj basszus, hát nekem ő a mindenem!" nem akarlak elkeseríteni, de ha egy férfi nem érzi ezt egy nő iránt bizonyos együtt töltött idő után, akkor később sem fogja...valószínűleg kényelmes megoldás neki, hogy ha épp nincs más, akkor leakaszt a vállfáról, és találkozik veled...veled, aki mindig ugrik, megy és találkozik, és újra és újra pofára esik...szakítsd meg vele a kapcsolatot és kész...úgy is fogsz idővel mást találni, most persze belehalsz, de idővel jobb lesz...ezen MINDENKI átesik! Legyél erős és kész...
2014. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálok okosan dönteni :)

További szép estét.

2014. júl. 4. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia mi történt azóta?
2022. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!