Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy folyton a páromról ábrándozok?

Figyelt kérdés
Lassan 2 év után is szerelmes vagyok es ugy érzem az is maradok örökre...de tényleg... :)
2014. júl. 4. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ! :-) Kívánok nektek sok-sok együtt töltött boldog évet ! Egyébként én is így vagyok .. pedig már 10 éve elmúlt,hogy együtt vagyunk ! Imádom a mai napig (: !
2014. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
oh ne izgulj majd elmúlik
2014. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es! Köszönöm! :) további szépet nektek is! :))


2-es! Csak sajnálni tudlak, nyilván neked még nem jött el :D...

2014. júl. 4. 07:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális..


Amúgy meg ha valaki azt írja, hogy nem normális, vagy olyan választ kapsz ami neked nem tetszik, akkor egyből le van hurrogva, lásd 2. válaszoló. Ha pedig te is egyértelműen tudod rá a választ, akkor mi értelme ezt megkérdezni?!

2014. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

erről a kérdésről ez jutott eszembe :

-Szia,hogy vagy ?

-Kösz ,jól !

-Ne törődj vele,majd elmúlik.

2014. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, mi 12 év után is minden nap egymásra vágyunk és néhány külön töltött nap alatt még mindig nagyon hiányzunk egymásnak.
2014. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!