Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 7 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki 21 éves. Ő elveszitette a munkáját februárban, de áprilisban talált újat, emiatt kevesebb fizetést is kap/kapott. Amikor több pénze volt elmentünk helyekre, vásárolni, több szabadidőnk volt mint most: Barátomnak az elmúlt hetekben kajára sem volt pénze, mindig én segitettem ki, amivel persze egyáltalán nincs gond, csak úgy érzem a munkája elvette a szabadidejét:/ Mostanában néha megántjuk egymást, de még mindig érzem közöttünk azt a bizonyos vonzalmat, és tudom hogy szerelmes belém, de néha kételkedek...mert van olyan hogy nem tud mit enni, és akkor kicsit kattant, kicsit agresszivabb a kelleténél, mármint megbánt dolgokkal, de nem erőszakos. Pár nap múlva 100ezres fizetést fog kapni a túlórák miatt, és azt mondja hogy akkor elvisz engem Balatonra, meg majd elmegyünk egy puccos étterembe, stb...szóval tervezi velem a kis életét. Néha kételkedem hogy szeret, mert mostanában tényleg nagy sz*rban volt, és úgy éreztem hogy elhanyagolt:S szerintetek?
2014. júl. 4. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van hogy az embernek nehezebb napjai vannak, ki kell tartani szeret ő, csak a pénztelenség elég sok frusztrációt okozhat.Szerintem egyszerűen túl stresszes volt.
2014. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mind a ketten hülyék vagytok :D

1. Persze, hogy ingerült, ha éhes. Én is az vagyok olyankor.

2. Sok esze van, ha 100ezres fizuból semmit nem tesz félre, inkább puccos éttermekbe megy. Majd aztán elfog a pénze és megint éhezni fog. Az ilyen hülye meg is érdemli.

3. Majd ha dolgoznod kell, Te is megérted, miért "hanyagol el" a párod.

4. Nőj fel könyörgöm!

2014. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tipikus buta 17 éves csaj fejeddel ezt sikerült kikövetkeztetned? Gratulálok.. Kíváncsi vagyok majd ha neked kell saját magad eltartani, és megszűnik a munkahelyed, majd túlórás melóval is csak koszos 100 ezret kapsz , akkor kíváncsi leszek neked milyen hangulatod lesz, nspi 12 óra fos melók után, úgy hogy még kajára se telik rendesen.. Szedd össze magad te buta csitri..
2014. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 es válaszoló ha saját magát kell egyedül eltartani mondjuk pesten szerinted mit tud félrerakni 100 ezerből egy hónap alatt? látszik te se dolgoztál még az életetedbe..
2014. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kicsit megalázónak és talán kilátástalannak érzi a helyzetet, mert eddig megtudott adni neked "mindent" most meg "semmit"...sőt még te segíted ki...kap 100 ezret és egyből elb@ssza, gratulálok neki ha ennyi esze van...persze talán veled akarja erősíteni a kapcsolatot, de inkább úgy tűnik nincs megbeszélve köztetek ez az egész kapcsolat, ha ilyen dolgokat érez és tesz...erről el kellene beszélgetnetek mert nem lesz jó vége!
2014. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak 20ezer az albérlete van, szóval megértem hogy 80at el akar csak úgy költeni, bár én mondtam neki hogy inkább tegyen félre, dehát nem...:D
2014. júl. 4. 08:48
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es, de igen is dolgoztam.

Egy ad, miért feltételezi minden hülye pesti, hogy mindenki Bp-en él?! A másik meg, igen is félre kell tenni a pénzt, be kell osztanod, nem egyből szét szórnod... egy hónapra előre kell gondolkodnod... Ha erre nem vagy képes gratulálok. Tudom nem sok 100ezer... Ezért sem kéne egyből minden sz_rra elszórni... De kinek mi a fontos. Nekem az, hogy egyek minden nap legalább egy keveset.

2014. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves 5 ös akkora gyökér vagy te is :D Egyből elbassza a 100 ezret. te se dolgoztál még a büdös életbe úgy látszik :D 100 ezret egyből elbasz minimális kajára rezsikre, utazásra. Fogalmatok sincs milyen kevés 100 ezer Pesten.. De még vidéki kisvárosokba is 1 hónap alatt ..
2014. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A gyökér nem Én vagyok ;) de nem kell elhinned, hogy dolgoztam/ dolgozok. Hülyékkel nem vitatkozom :) Köszöntem ;)
2014. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as 5-ös vagyok...

Pont bent ülök a munkahelyemen :)

itt az "elb*szás" szót arra értettem, hogy egyből Balaton meg puccos étterem amikor most még kajára sincs pénze...nem gondolkodik előre!

2014. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!