Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha semmi jelentősége, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmi jelentősége, miért hazudott nekem? (Hosszabb történet! )

Figyelt kérdés

Előre köszönöm annak aki elolvassa és annak aki segít is!

A barátom mostanság elég furán viselkedett, ami okot adott nekem a be is igazolódott gyanakvásomra, h egy másik csaj is van kapcsolatunkban. Neten a közös profilunkat lecserélte, ami elejével úgy gondoltam, h hát ok, nem kell fent lenni mindenhol közösen. Na de az, h már a telefonjából is levette a képemet, a folyamatos telefondugdosás és lehalkítása már elég okot adott az aggodalomra... Már a kétségbeesésemben átnéztem a telefonját is, de semmit nem találtam, de persze ez tudtam h semmit nem jelent. Folyamatosan láttam rajta, h gyötri őt a lelkiismeret furdalás... Nem tudott a szemembe nézni rendesen stb. Pár napja leültünk, h tisztázzuk a kapcsolatunkat és a mostani helyzetet és bevallotta, h ráírt arra a csajra akivel előttem akart járni és elmentek egy kávéra is, ami neki semmit nem jelentett csak egy beszélgetést és megesküdött (Amit sosem szokott), h semmi se történt köztük. Az irkálásuk 5 napig tartott állítólag.

Hiába, h őszinte volt velem, úgy érzem akkor is becsapott engem, mert úgy gondolom, h ha annyira "semmi jelentősége" nem volt a találkozásnak, akkor előtte miért nem mondta el nekem? Válasz erre: "Mert féltem, h kiborulsz erre!"-Ami nem igaz!! Mondtam a barátomnak, h ha ennyire jóba vannak csak akkor megszeretném őt ismerni, de a barátom hevesen ellenkezett és kérlelte egyfolytában, h neten még csak rá se írjak. Konkrét magyarázatot nem kaptam, h miért ne,csak annyit, h "mert ne!"...

Úgy érzem, h a bizalmam felé megtört és üldözési mániám van. Folyton azt gondolom, ha nem ír nekem neten v vmi, h "Biztosan vele ír..." és ettől teljesen összetörök. Érezteti, h engem szeret meg folyton mondja, h ha nem szeretne, akkor nem is lenne velem, de valahogy ez engem nem nyugtat meg. Én is szeretem őt és szeretnék túljutni ezeken a kételyeken de nem tudom, h h tegyem.. Valaki valami tanácsot tud adni? Vagy ha már vele akarok maradni, akkor törődjek bele a történtekbe?! :/ Köszönöm! 21/L,F


2014. júl. 4. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van még valami amit nem mondott el. Sántít ez az egész. Kérdezz rá hogy biztos ennyi volt e, de nekem furcsa. Egyértelműen vissza kell szereznie a bizalmad, de ez sose megy olyan gyorsan.
2014. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
100x megkerdeztem tole de mindig ugyan az a szoveg h nem volt semmi se. De az is megfordult a fejembe h rairok a csajra h mondja el oszinten h mi tortent koztuk... Csak felek h a csaj mindent tagadni fog
2014. júl. 4. 12:56
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is sántít és volt még itt valami. Ha csak egy kis kávé lett volna meg irogatás azon nem lenne mit ennyire tagadni és védeni.. nem hinném hogy üldözési mánia lenne, csak szimplán nem ad már neked elég okot arra, hogy bízz benne. A "szeretlek, ezért vagyok veled" meg egy jó szöveg arra, hogy burkolja ezt az egészet. Ez nem így van. Ha szeretne, úgy mint még talán soha senkit, akkor nem írogatna senkinek mert te kötnéd le minden gondolatát.

Mi hiányzik nálatok, amit máshol kezdett keresni?

2014. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem erzem h barmi is hianyozna a kapcsolatunkbol... Szexbol nincs hiany,talalkozasokbol se. Hetvegen vagy o jon v en megyek hozzajuk , szoval ezert nem erten a dolgot. Talan mostanaban feltekenyebb voltam a kelletenel de ezen ugy gondolom lehet valtoztatni szerintem,nem eleg ok arra h mashoz szaladjon... Szerintetek ra irjak a csajra? Mert azt mondta a baratom h ha rairok azt o ugyis megtudja. Ma jon hozzank, akkor gondoltam elkuldeni a csajnak az elore megirt szoveget amiben szepen,nem duhongve megprobalom meggyozni h mondja el oszinten h mi tortrnt es h ne azt nezze h az igazsaggal esetleg tonkre tesz kapcsolatot hanem picit az en helyzetembe gondolja bele magat h egy aldozat vagyok majd varni h fog e jelezni a baratomnak h irtam... Vagy hulyeseg?
2014. júl. 4. 14:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha előre megbeszéltek valamit, vagy volt valami olyan dolog amiről te nem tudhatsz, akkor valószínűnek tartom, hogy szólni fog a barátodnak, bár lehet akkor is ha nem volt semmi, szóval ez se mérvadó. Ha nem tudod elengedni a dolgot, és megbízni a barátodban, akkor kérdezd, csak készülj fel a helyzetre hogy visszamondja a barátodnak, aki meg majd elédáll és megkérdezi, hogy ezt miért csináltad.

Szerintem nem jó dolog utánajárkálni, és ellenőrizgetni hogy ki kivel mit csinált, de ha tényleg úgy gondolod hogy van itt még más is, akkor.... akkor nehogy már te legyél a buta lány akit át lehet verni.

De én is csak találgatok tudás nélkül.... gondold át!

2014. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, h ha nem történt semmi, akkor azt miért ne tudhatnám a csaj részéről sem? Nem követem a lépését, de ha csak "ismerős" találkozás volt, akkor arról miért szólt? Miért titkolta? Miért csak 1 héttel utána tudtam meg? + Ha ráírnék akkor miért futna rögtön a barátom után? H mit mondjon most?! Mert a barátom semmi magyarázatot nem ad, csak annyit h "Mer' ne írj rá!" és kész, lezárja. H hagyjam őt békén, pedig én nem akarok neki beszólni, vagy lecseszni őt, csak megkérdezni, h történt-e valami ami szerintem nem bűn, főleg ha a barátom állítása szerint semmi se volt. Én azon az elméleten vagyok, h ha nem történt semmi, akkor azt mondaná, h hát kérdezd meg, ő is ugyan ezt fogja mondani! Nem, h kérlelni, h ne írjak rá...
2014. júl. 4. 15:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem amiatt írna rá szerintem, hogy mit mondjon, hanem szimplán tudatná vele, hogy na érdeklődik a csajod.

De ez megint csak találgatás..

Félt, hogy kiborulsz - elvileg ezt mondta neked, ezért nem árulta el, mert biztos féltékeny lennél rá.

Most akkor vagy nem volt semmi, "csak" a barátod kifelé kacsingat és ezért félti a kis "barátságukat"(?), vagy pedig volt és emiatt tiltakozik ilyen hevesen. Én már tényleg nem tudom. Kérdezz rá, valószínűleg előrébb leszel valamivel, de mondom, készülj fel, hogy a barátod nem fogja jó néven venni ha tudomást szerez róla.

2014. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Barátság? Itt sose volt köztük semmiféle barátság, a barátom csak ezzel magyarázkodott! 3 hónapja vagyunk csak együtt és eddig nem hallottam a csajról! Mert a csajjal előttem majdnem összejöttek, csak én képbe kerültem! Szóval ő olyan csajszi akivel kavargattak! Nehéz, h ennyire ellent mondasz a ráírásában, de mégis; ha tényleg nem volt semmi, akkor miért akadnak ki, ha rákérdezek? Én fordított helyzetben ha tényleg csak egy ismerőssel találkoznék és ő gyanakodna, h történt valami de én az ellenkezőjét állítanám, akkor nem akadályoznám meg h ráírjon, inkább biztatnám, h elnyerjem a bizalmát, h elhiggye és megnyugodjon, nem még ellenkeznék.. Mert szerintem csak az ellenkezik akinek takargatnivalója van.
2014. júl. 4. 15:33
 9/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul az interneten történt beszélgetéseket is kitörölgette, a híváslistából is a nevét, pedig h telefonon is beszéltek... Mindent eltüntetett és szerintem ez elég ok a gyanakodásra, h valami más is van a dologban!
2014. júl. 4. 15:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaa értem. Nem tudtam hogy csak ennyi ideje vagytok együtt, valamiért azt hittem már régebb óta. Így némileg másképp fest a dolog, hogy kavargattak előtted. De akkor mi volt az az ok amiért mégis téged választott, és nem őt? Nem kell erre válszolni, ezt csak a barátodnak nem kéne elfelejtenie, hogy veled van és nem vele. Lehet, hogy az előző 3 hónap alatt is eszébe jutogatott, hogy mi lehet azzal a lánnyal... hát jó, kérdezz csak rá, aztán vagy kiderül hogy mi volt, és volt-e, vagy nem. Meg ha levett minden képet, akkor minek van veled? Mármint érted, nem maga a tény hogy nincs kép, hanem hogy direkt leveszi és közben mással beszél.
2014. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!