Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tanácsot kérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot kérni hogy mitévő legyek? Megjött a mai nap a menstruációm és pont ma mennék a páromhoz. De én nemszeretek ilyenkor ha megvan a páromnál lenni. Nemtudja hogy megvan. Mitévő legyek? Menjek így a páromhoz vagy ne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mióta vagytok együtt. Ha régóta és eléggé szeret, akkor megérti, hogy lány vagy és tetszik - nem tetszik, ez lesz.

Ha nem régóta ( 1-2 hónap ), akkor maradj otthon.

2014. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sosem rejtettem véka alá a párom előtt, hogy éppen menstruálok. Nem kell részletezni, elég egyetlen mondattal közölni: "Bocsi, ha kicsit ingerültebb vagyok, megjött.", Ha éppen a szex miatt vagy tanácstalan, azt is megoldhatod ezzel a mondattal. "Ma nem lehet, mert megjött."
2014. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mégis hány éves vagy? Elég nagy éretlenségre vall a problémázásod...

Mi lesz később, ha esetleg egy komoly kapcsolatban összeköltöznél valakivel (akár ezzel a fiúval)? Majd minden hónapban elutazol otthonról néhány napra, nehogy véletlenül együtt legyetek? :)

2014. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Isteneeem.. Miért kéne ezt szégyelni, hogy megvan? Ha meg csak azért taliztok h sexeljetek egyet akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme nincs.. Ha te is meg a "barátod" is értelmesek vagytok, akkor megérti ő is, te pedig nem gondolkodsz ilyen hülyeségen..El kell dönteni, hogy egy kapcsolat nektek miről szól..
2014. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért el tudok képzelni olyan szitut, ahol nem jó ötlet az ottalvás. Van barátnőm, aki minden óvintézkedés ellenére is simán átázik, ami eleve kínos, ha nem otthon van az ember, de egy férfi számára még kezelhetetlen is lehet. :D Vagy a tipikus legénylakások, ahol egy vacak kuka sincs a fürdő közelében, az ember lánya meg nem szívesen menne végig a konyháig, főleg ha az apjával vagy más srácokkal lakik. :D

De ha nem szoktak ilyen gondok lenni, akkor szerintem nem ciki. Az se, ha tudja, mikor jön meg, vedd viccesre, nézze a jó oldalát: most sem lesz apuka vagy akármi. :D Nem kell ezt túlmisztifikálni, biztos tanult ő is bioszt. Lehet nem értékeli, hogy nem lesz szex (persze ízlés kérdése), de egy kapcsolatban veled akar lenni, nem csak dugni szeretne. :D

2014. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!