Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mindig megnézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mindig megnézitek a csajokat?

Figyelt kérdés

Utcán, bevesárló helyeken stb.

Mennyire feltünően csináljátok?


Én sokszor azt veszem észre, hogy elballagtam épp egy csaj mellett és nem is néztem rá.

(Heteró vagyok, nehogy félreértsétek)


2014. júl. 4. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megnézem őket, nehogy véletlenül nekik menjek.
2014. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Hány éves?
2014. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Legtöbbször. Kivéve, ha "I hate this fucking world" hangulatom van. Akkor nem nézek senkit.
2014. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Bocs

22/f

2014. júl. 4. 22:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig, mondjuk, ha mondjuk munka üggyel felidegesít valaki, akkor nem a csajokat nézem. 23F
2014. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
persze.de csak a szépeket.mikor haverommal megyünk elmegy mellettünk egy szép lány mindig elkezdi: várj még várj még mindig várj és most :D álltalában megszoktam igen.
2014. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem mert rbanc az összes
2014. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van nekem barátnőm minek nézegessek másokat.
2014. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen de csak ugy a szem sarokbol
2014. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Természetesen kivétel nélkül 18 és 55 között az összes nőt megnézem, sőt próbálok szemezni mindegyikkel (kár, hogy nem vagyok pók :( ) ... semmit nem lehet kihagyni :-P
2014. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!