Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÉN nyugodt ember vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN nyugodt ember vagyok de mostanába hamar felhúzom magam ez miért van? És mit csináljak hogy kibírható legyen ez a pár hónap?

Figyelt kérdés
Üdv majdnem 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel és eddig nem nagyon voltunk külön hosszú távon de most el kellett mennie pár hónapra és nem tudjuk hogy mikor találkozhatunk. Nagyon szeretjük egymást és hihetetlenül hiányzik rossz nagyon mindkettőnknek.normális valaszokat kérek köszi 20/F
2014. júl. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
verd ki.segít.keress valami elfoglaltságot,nézz új hobbi után.tereld el a figyelmed,mert ha azon szenvedsz hogy távol van csak rosszabb lesz.
2014. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészen egyszerűen tedd azt amit akkor teszel amikor itthon van. Gondolom emailezni vagy chatelni tudtok majd, de attól még ugyanúgy teheted a dolgod, nem áll meg az élet, mert most nem csak néhány km van köztetek.. :/
2014. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszélünk minden nap és mindenről ő jut eszembe ezért nem nagyon tudom lefoglani magam:(
2014. júl. 4. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Magne B6, de most komolyan!
2014. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!