Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány egyszer visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.krisz kérdése:

Ha egy lány egyszer visszautasít, mert barátként tekint rád, akkor már esélytelen az egész?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 01:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen. :/
2014. júl. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Na ez engem is erdekel. De a kerdezotol megkerdeznem mennyire lenne jobb masodhegedusnek lenni?
2014. júl. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szánalomból összejönne veled egy időre. De szerintem legyen annyi önbecsülésed, hogy nem próbálkozol utána.
2014. júl. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mármint mit értesz a másodhegedűs alatt?

Engem egy lány utasított vissza,ez 2 hete volt,azóta face-n beszélünk meg minden tudod,de én többet akarok.....

2014. júl. 5. 01:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, de 95%, hogy már nem lesz közöd hozzá sosem szerelmi téren. Nagy ritkaság, hogy fordul a kocka. Ez is általában akkor köv be, amikor elkezded busásan leszarni.
2014. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem elutasitott. Jobb kell neki. Te pedig arra hajtasz, hogyha nem lesz lova jo lesz neki a szamar is jelenesetben te.
2014. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért alázod meg magad ennyire? Ha visszautasított azzal egyértelművé tette, hogy ne próbálkozz nála, mert ne. Tudod akadnak itt is néha olyan kérdésfeltevők, akik szerencsétlenek már nem tudják hogyan mondják meg a srácoknak, hogy értsék jól, hogy nem okés mert nem nagyon értik meg... és akkor ez a kérdés... most ez komoly?
2014. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5# az sem működik, inkább örülnek neki.

Azt érdemes tudni, ha bepróbálkozol egy lánynál akit ismersz futólag de nem vagytok barátok és ezt mondja akkor barátjának sem tekint és csak örül annak, ha teljes mértékben kimaradsz az életéből és soha nem lát többé.

2014. júl. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8. Kérdés, hogy ezek után mi az isten faszáért akarnál a barátja lenni. Bepróbálkoztál nála, mindenki tudja, hogy többet érzel, ez így nem barátság.
2014. júl. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha régóta vagytok barátok, akkor kicsi az esélye mostanában, hogy többet akarjon. 20 év múlva még, amikor más szempontjai lesznek, lehet.:)

De ha teljesen vadidegenek vagytok, akkor természetes, hogy nem tud még vonzódni hozzád! Akkor leghamarabb 2-3 hónap alatt tudod felépíteni vele a kapcsolatot barátságból.

2014. júl. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!