Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Abnormálisan idősebb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abnormálisan idősebb pasik jönnek be, a szüleim kitagadnak miatta (? )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és ez a probléma nem most jelentkezik először. Minden korombelit és fiatalabbat visszautasítok, mert csak az idősebb férfiak adhatják meg azt nekem, amire vágyom. Csak ők vonzanak. Nem kicsit idősebbek, 15-20 évvel korosabbakra gondolok. A probléma, hogy a szüleim ezt nem tűrik, néhányszor megemlítettem már anyának ezt az egészet, de nem érti meg. Az idősebbek pedig sokszor azzal utasítanak el, hogy túl fiatal vagyok. Addig minden sínen van, amíg nem mondom el a korom, mert kinézik belőlem, hogy 20 éves vagyok, pedig enyhén sminkelek csak és nőiesen öltözködöm. Mit tegyek, hogy apáék elfogadják ezt? Van olyan férfi, aki belemenne ennyivel fiatalabb lánnyal kapcsolatba és nem a szex miatt?
2014. júl. 5. 02:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az én életem nem változtat, éld úgy a tiedet, ahogy akarod :)
2014. júl. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ha full jól néz ki és jómódú a családja,akkor igen.

utóbbit azért,mert nem tartok ki nőt,és ha hozzám költöznél mondjuk,akkor illene betenni vmi lóvét,16-18 évesen meg egy fityinged nincsen,ezért faternak kellene állnia.

2014. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát furcsának tartom, hogy neked a pénz számít. Nem gondolom eltartatni magam mások által.
2014. júl. 5. 03:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha bejönnnek a kopaszodó férfiak, akkor írj!
2014. júl. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

jólvan aranyom.

kíváncsi leszek azért,hogy mikor becuccolsz majd a 30-35ös krapekodhoz meddig lesz elég a hamvas kis tested,miközben eszel,iszol,laksz,mozi,nyaralás megy.

2014. júl. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
20-25 évesekkel nem lehet enni, inni, lakni, mozizni? Vagy mi ez a hozzáállás? Nem kértem véleményt, kérdést tettem fel és elég szomorú vagyok azt látván, hogy egyes 30 éves férfiak nem látnak rá jól a dolgokra.
2014. júl. 5. 03:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy sokan belemennének a 30-asok közül,minimum egy alkalmi kapcsolatba.A kérdés az,hogy mi az amit szerinted csak az ilyen korú férfiak adhatnak meg neked?
2014. júl. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

a 25 éves az már önálló felnőtt ember,dolgozó nő és magától belead a rezsibe,sőt ő hív meg ide oda.

és azért lényegi rész az összeköltözés,mert a 30-35 éves pasi nem fog koslatni utánad hónapokig,meg járni veled egy évet.

kis idő múlva elvárja,hogy költözz oda.

nem fog munka,meg edzés után még utánad rohangászni napi szinten.

2014. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van irj
2014. júl. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem van olyan, aki belemenne, de nem tudom, hogy mennyire tervezne hosszútávra egy ilyen fiatal lánnyal.

Én egy kicsivel idősebb vagyok nálad, de én most olyan helyzetbe kerültem, amibe te is szeretnél. Itt azt értem, hogy egy sokkal idősebb férfit érdeklek és én is őt. Nem tudom...nehéz egy ilyen helyzetben lenni, de azt érzem, hogy meg tudnánk adni azt egymásnak, amire mindketten vágyunk (szerelmi téren, az anyagiaktól eltekintve).

2014. júl. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!