Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre akarom tenni a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre akarom tenni a kapcsolatát! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Az exemről van szó. Több éve szakítottunk. Azóta nem is beszéltünk. Mostanában megkeresett. Ölelgetett puszilgatott mondta hogy mennyire sajnálja hogy anno szétmentünk. És most jön a csavar a történetben. Neki van 1éve kapcsolata. Ezt eleinte titkolta. Majd mondta hogy igen. A csaj mos főz rá. Megint találkoztunk elkezdett volna ölelgetni de leállítottam. Kérdeztem hogy nincs lelkiismeretfurdalása? Azt mondta hogy nincs. Tönkre akarom tenni a kapcsolatát egyrészt sajnálom a csajt. Másrészt nagyon szeretném ha 2 szék közül a földre esne. Nagyon megérdemelné.
2014. júl. 5. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
ha megteszed olyan vagy mint ő. Összeilletek... (és ez nem bók volt.)
2014. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen de ebben a szituációban nem akarok különb lenni. Hogy viselkedhet ilyen tetű módon a barátnőjével.
2014. júl. 5. 10:02
 3/17 anonim ***** válasza:

Ezt csak haragból mondod, az mindig rossz tanácsadó, a múlt az múlt maradjon is az!

Ne engedj neki semmilyen kontaktot veled, ölelget? puszilgat? sürgősen állítsd le, elmúlt már az add vissza a babaruhám...

Elvágólag csináld, ami belefér szerintem, ha befenyíted, hogy nem kopik le rólad szólsz a jelenlegi csajának, szerintem azt azért félti és lekopik, csak ne törj meg, légy határozott, erős jellem ne találjon rajtad fogást...

Nem kell bosszú elméleteket gyártani, simán építsd le..

2014. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Gyűjts bizonyítékot, hogy kavar veled majd közöld a barátnőjével.

Good luck! ;)

2014. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tárpád válasza:
nem elég bonyolult az életed?
2014. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szólj a barátnőjének és többet ne foglalkozz vele
2014. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen de itt most nem arról van szó hogy nem kopik le rólam vagy lekopik. Elküldtem eddig is. Az más kérdés hogy egy idő után jelentkezik. Csak annyit szeretnék hogx két szék közül a földre essen. Az ilyen megérdemelné legalább egyszer tanulja meg milyen következménye lehet ha 2 vasat tart a tűzben. Ő úgy gondolja nincs vesztenivaló. Ha velem újrakezdi jó. Ha nem jön össze marad a biztos barátnő.
2014. júl. 5. 10:27
 8/17 A kérdező kommentje:
Az hülyeség hogy szólok a barátnőjének. Nem is ismerem egyrészt. Másrészt kimagyarázná hogy csak féltékeny az ex.
2014. júl. 5. 10:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha te nem feded fel a barátnőjének, hogy kavargat veled, akkor a kutya nem fogja, másképp nem tudom, hogy akarod "2 szék közé ejteni"...
2014. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na ugye! Nem kell lealacsonyodni az ő szintjére, szimplán befenyíted, és nem engeded magadhoz közel, én 33-éves vagyok, apám olyan 130kg-jó humorú, jó fej,kemény is tud lenni, de ő azt szokta mondani, -"Mond neki édes jányom jön az öreg szüle a sósavba áztatott riga lánccal, és úgy kifordít, hogy befele fogsz látni!" :DD

Fenyítsd be, hogy elkapja az apád, képzeld el mikor én ezt 33-évesen ezt a vakert nyomom, ez már annyira megdöbbenti a lelkesedőt, hogy nem tudja sírjon vagy nevessen, általában hüjjjének néz, és elhúzza a belit.. :DDD

2014. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!