Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv: Szerintetek van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv: Szerintetek van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés
A barátnőm olyan helyen dolgozik felszolgálóként ahol sok buli szokott lenni és mondta hogy mindig próbálkoznak nála. És múlt hónapba mondta hogy szeret flörtölni. És most nem találkozunk egy darabig mert messze lakunk egymástól. 21/F
2014. júl. 5. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Van... nagyon is! De szerintem ne féltékenykedj, hanem dobd ki! Mi az, hogy szeret flörtölni melletted?!


22/F

2014. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Minden nő szeret sőt a fiúk és szóval teljesen normális dolog.


Üdv

2014. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Messze lakik, átláthatatlan hogy munkája közben mi történik, szeret flörtölni, vedd a jeleket... :(

De ha féltékenykedni fogsz, még csak jobban fog fájni, és totál behergeled magad, szoktasd magad a gondolathoz inkább, hogy nem ő az akit neked szántak...

2014. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy próbálkoznak nála, nem biztos hogy meg is csalna

Te ismered, neked kell tudni mennyire megbízható

Ha az, nincs okod féltékenykedni

2014. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tudod mint egy ku*va már bocs hogy ezt mondom...felszolgáló azért flörtöl, több pénzt kapjon...hát nem tudom milyen a kapcsolat köztetek, de én biztos nem mennék bele ilyenbe...
2014. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor elment akkor sírt hogy nagyon rossz lessz hogy el kell mennie meg ír mindig hogy nagyon szeret meg hiányzok neki. És én is így vagyok vele.
2014. júl. 5. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz eset ,vagy sok választásod nincs..vagy megbízol benne, és akkor ne gondolkodj ilyeneken, jobb lesz neked is. Vagy nem bízol meg benne és ezeken rágod magad,előbb utóbb bele bolondulsz, és rámegy a kapcsolat is.

Én elmennék egyszer a helyedben ,csak úgy "véletlenül" és meglátogatnám.

Legalább meglátnád ,hogy van -e okod valóban a féltékenységre.

2014. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret de mégis bennem van ez a dolog :/
2014. júl. 5. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!