Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elrontani a meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elrontani a meglepetést, és már elég rég nem hoztam szóba az eljegyzést, de a filmeken mindig elpityeredem. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve együtt vagyunk. A 3. évfordulónkon azt hittem, megkéri a kezem, de még nem tette. Akkor (előtte és utána is) rengeteget beszélgettünk a dologról, és mindketten ezt akarjuk, de ő akarja eldönteni, mikor, engem meg megőrjít a várakozás. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy még idén meg fogja kérni a kezem, úgyhogy legalább fél éve meg sem említettem előtte a dolgot. Borzasztóan kíváncsi, mindenlében kanál vagyok, mindent tudni akarok, mindent megkérdezek, de ezt a "meglepetést" nem akarom elrontani saját magamnak sem, úgyhogy hagynom kell most, hogy ő tervezze meg, és ő csinálja meg (általában mindig mindent én szervezek a kapcsolatunkban, ezért is olyan nehéz csendben maradni a seggemen).

Viszont azon túl, hogy nem beszélünk róla, nem hozom szóba stb, ha olyan filmet nézünk, amiben a lánykérés-esküvő téma felmerül, mindig meghatódom és elsírom magam, akármennyire is próbálom visszafogni magam. Szerintetek nagyon rosszul csinálom? Nálatok is volt ilyen várakozás? Nálatok hogy zajlott?



2014. júl. 5. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Beszéltünk már nem egyszer a jövõnkrõl és azonosak a terveink, mindketten komolyan gondoljuk és házasságban képzeljük el az életünket. Én annyit mondtam, hogy ha majd meg akar kérni, akkor nehogy pazaroljon egy kövesgyürüre, mert a hajam égnek áll az ilyen meglepi letérdelõs lánykéréstõl.. Mi ùgy tervezzük, hogy ha majd jobban megérik rá a kapcsolatunk, akkor közösen megbeszéljük, hogy összeházasodunk.
2014. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy kérdés régen, amiben volt egy kiemelkedő válasz:


"Egyébként véleményem szerint a házasság nem egy kegy, amit a férfi gyakorol a nő felé, aki érezze megtisztelve magát, hogy a férfi méltónak tartja a házasságra. A házasság mindkét fél közös döntése, amit egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni."


Tehát neked is közöd van hozzá, hogy miket tervez, ezt szóba hozni pedig nem hiszti, hanem felnőttek közös jövőjének megbeszélése.

Mindemellett belinkelem a kérdést, amiben ezt boncolgatták:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


Szerintem tanulságos.

2014. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Azt, hogy össze akartok-e házasodni, már az összeköltözés előtt el kellett volna döntenetek. De ha az eljegyzés után nem lesz esküvő egy éven belül, akkor fölösleges az eljegyzés. Főként, ha nem karikagyűrűvel jegyzitek el egymást. Gyűrűvel és anélkül is csak élettárs leszel.
2014. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szó sincs hisztiről. Tudjuk, hogy tökéletesen közös a jövőképünk és csak együtt tudjuk elképzelni az életet.

Viszont én olyan (lehet, hogy egyeseknek nyálas) romantikus, köves gyűrűs szép lánykérésre vágyom, és ezt a párom is tudja, többek között ezért is van az, hogy most én itt ülök, és várom, hogy megtegye ezt a lépést.

2014. júl. 5. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Meglepetés lesz a javából.Egy biztos :Mindenféleképpen meg fogsz lepődni ,ha eljegyez azért ha nem akkor azért :)

Megbeszéltétek...Ne izgulj! :)

2014. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Filmeken pitgyeredni, az gaz, igen.
2014. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez az egész helyzet egy kicsit fura.(na nem a pityergés a tv előtt)


Az, hogy már annyira megszállott vagy hogy nem is veszed észre hogy ez az egész helyzet gáz. Csak a kettes válaszadó válaszát ajánlom a figyelmedbe. Egyszerűen te csak vársz vársz és nem is vagy közben boldog. Még magadat hibáztatod hogy nem tudsz várni, nem akarsz hisztizni, nem akarod erőltetni, hagyod hogy meglepjen stb...De ez amiben te vagy ez már régen nem az amire te eredetileg vágytál. Te tényleg azt hiszed hogy ha meglesz a meglepetés ( ami igazából nem is az) akkor te tényleg boldog leszel? úgy fogsz neki örülni mintha a 3. évfordulón megkérte volna a kezedet? Hidd el hogy nem. És ezt nem bántásból mondom.

Nálam mikor eljött ez az érzés amiben te éveket vagy, akkor felhoztam a témát. ( 5 év járás fél év együtt élés után) Nem vártam éveket stb.. Felhoztam megbeszéltük és közösen eldöntöttük hogy igen össze akarunk házasodni. Számított az is hogy én mit akarok. Nálatok igazán nem számít hogy mit akarsz. Attól félek hogy a párodnak ez csak egy mellébeszélős szöveg hogy ő akarja eldönteni, meg fogja kérni stb... Most őszintén , ha egy férfi -aki szereti a párját és el akarja jegyezni-látja a nőt hogy az hogy szeretné akkor képes ilyen dumával évekig várni? Mert szerintem nem.

Remélem nem lesz igazam. Ha ebben az éveben nem lesz eljegyzés és jövőre esküvő, akkor új évkor rúgd ki, ne vesztegessétek az időt egymásra, akkor ez a pasi nem akar téged.

Ha meg véletlen 18-22 év körüli vagy, akkor meg ráértek együtt járni, együtt élni és később biztos elvesz.Akkor felejtsd el amiket írtam.

2014. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az lesz a meglepetés, hogy nem kéri meg a kezed...

Nem a pityergés a gáz, hanem ez a "nem is akarom szóbahozni, de minden áldott nap ezen pörög az agyam" hülyeséged!

Nálznk hogy zajlott, megbeszéltük, hogy esküvőt szeretnénk, kiválasztottuk együtt a gyűrűket aztán közösen szervezkedtünk!

2014. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Na mi van? Csak nem várod már a napot amikor végre eleresztheted magad és lehet hízni? :D


Ha sokat majrézol még megijeszted szerencsétlent és el se vesz.

2014. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gáz, igen.
2014. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!