Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családos ügy? Kicsit hosszúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos ügy? Kicsit hosszúra sikerült

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok, egyedül élek. Napi szinten tartom a kapcsolatot az otthoniakkal mivel gyerekkorom óta nagyon jó kapcsolatot ápolok a szüleimmel. A hétköznapokban semmi extra nagy dolog általában nem történik, végzi a munkáját mindenki otthon ha teheti pihen. A szokásos úgymond rend kb 2-3 havonta felborul. Akkor jönnek haza unokanővéremék külföldről, persze neki már családja van és nyilván ők is jönnek vele együtt. Nincs is ezzel semmi baj. De amikor szó van róla, hogy hazajönnek egyből elkezd mindenki készülődni, tenni-venni hogy minden rendben legyen. Minden figyelem az unokanővéremre és családjára összpontosul. Nem vagyok féltékeny szerintem, hisz abszolút megértem, hogy külföldről negyed évente hazajönnek nyilván ők az elsők. A gond ott van, hogy nekem nincs senkim. Se feleség, se barátnő se semmi. Nem azaz oka, hogy homár vagyok csak mivel kb 20-25 éves korom közt volt 3 hosszú kapcsolatom és mindegyikben megcsaltak, átvertek stb. nem bíztam meg a nőkben már. A legutolsó 30-40 nő akivel randiztam egyből barát zónába tett. Nem panaszkodás a csajos téma, de a tényekhez hozzá tartozik. A lényeg a következő: Ez mindig így lesz? A család fenekestül fel fog továbbra is fordulni? Hátrányok fognak érni csak mert mivel tudom, hogy úgy sem lesz már soha barátnőm ezért nem is próbálkozom? Köszönöm aki végig olvassa és esetleg ír valamit.

2014. júl. 5. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem költözz amerikába. Szedj fel egy thai csajt és évente járj haza. Meglatod hogy fognak neked örülni.


Ettől függetlenül az szokott lenni hogy aki messzebb van annak látszólag jobban örülnek mert ritkábban látják. Ez mindenhol így van. Még nálunk is

2014. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Komolyan ennyire távolság függő az egész? Ennyire kiköltözök Ugandába évente egyszer hazajárok és én leszek az Isten?

**rva jó.

2014. júl. 5. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb ez a helyzet
2014. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem értem most mi a problémád. hogy nem lelkesednek érted olyan mértékben, mint unokanővéredért, vagy hogy úgy érzed sosem lesz már barátnőd?


1: az, hogy ha ők hazamennek, és ilyenkor minden a feje tetejére áll, mindenki sürög-forog a konyhában/ház körül..stb, teljesen normális, hiszen ritkán járnak haza, egyértelmű, hogy arra a rövid időre, amíg otthon vannak, szeretnének a kedvükben járni.


2: 26 évesen szerintem korai lenne ilyet kijelenteni, hogy neked sosem lesz barátnőd már. az, hogy az az X nő csak barátként tud rád tekinteni, valószínűleg nem véletlen. úgy értem, lehet, hogy nem passzoltatok eléggé. majd ha eljön az igazi, azt úgy is mindketten érzitek majd, mert azonnal egymásra hangolódtok :)

2014. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló köszi a választ. Az első opció volt az ami nagyon zavar. A második az zavart. Kezd egyre kevésbé zavarni. Megtanultam, hogy a nőknek milyen pasi kell. Én nem vagyok alfa hím fajta, és ezért már nem is akarok becsajozni. Úgy sem sikerülne.


De lehet megpróbálom a kiköltözést amint módomban áll.

2014. júl. 5. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem olyan nagy cucc becsajozni. Csak egyértelműen mutasd, hogy nem a barát zónába akarsz kerülni (nézz sokáig a szemébe érintsd néha a kezed a kezéhez, dicsérd meg a ruháját, mond, hogy szép a szeme, stb.)
2014. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

meg is van, hogy hol a hiba...:) te azt gondolod, hogy minden nő csak a macsókra, az úgynevezett alfahímekre bukik. az kb annyira rossz sztereotípia, mint az, hogy a pasiknak meg kizárólag csak a nagymellű, szőke hajú lányok tetszenek. ugye, hogy nem így van. akkor meg nem érdemes így nekiállni a dolgoknak. úgysem akkor jön a nagy ő, amikor várod/számítasz rá, hanem a legváratlanabb helyzetben.


amúgy meg ha csak azért akarsz külföldre menni, mert hogy ha hazajössz, akkor jobban örülnek neked, többet foglalkoznak veled, akkor már most felejtsd el ezt az ötletet. ha ez zavar téged, akkor beszéld meg a szüleiddel. hidd el, nem fogják ezért leharapni a fejed :)

4es voltam

2014. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne írj olyat, hogy sosem lesz már barátnőd! Hidd el, hogy amikor nem is hinnéd, rádtalál a szerelem! :) És akkor meg minden körülötted és a lány körül fog forgni! A csaláldod el lesz ájulva! :D Soha ne add fel! Tudod, a remény hal meg utoljára...
2014. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat! Ment a zöld kéz mindenkinek!
2014. júl. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!