Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Magyarországon tipikusan olyan európai arcú nők, kék szem világos haj. De vannak az a tipikus sötét, húzott szemű fekete hajú nők? Az utóbbiak nem túl európai külsejű.

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Mo-n minden nőtípus megtalálható, elég kevert nép. Nekem pl anyum fekete hajú, barna bőrű, kék szemű, nővérem szőke, kék szemekkel, én pedig barna hajú és barna szemű.
2014. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van mindenféle, szerintem.
2014. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kimagoznánk a sarkköröknek megfelelő típust Európában valami olyasmit látnánk hogy déltől északra haladva az emberek haja és bőrszíne világosodik. Tehát a skandináv emberek nagyon világos szeműek, bőrűek. A németek közt is inkább ez dominál és hozzá ahogy megfigyeltem némileg markánsabb arccsontozat.

Itt Magyarországon elvileg barna haj barna szem lenne a tipikus míg délebbre, pl görögöknél a sötét haj szem és kreolosabb bőr a jellemző.

Persze mindenhol találsz már mindenből. Tényleg nagy a keveredés :) A húzott szemű nőknél talán lehet hogy van egy ázsiai a felmenőjük közt :)

2014. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kékes-zöldes szemmel, barna hajjal hová tegyem magam a világképedben? Illetve fehér bőrrel.
2014. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!