Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló helyzetet átélt emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetet átélt emberek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel az utóbbi időben sokat veszekedtünk. Sajnos felesleges dolgokon de nem fogtuk vissza magunkat. Tettlegességik SOHA nem fajult a dolog, csak szavakkal sértegettük egymást. Most azt mondta, hogy egyedül akar lenni, hogy letisztuljanak benne ezek a dolgok. Elmondta, hogy szeret csak mindig a fejében vannak ezek a dolgok és egyedül szeretne lenni. És, hogy nem csalna meg és senki más nincs a dolgok háta mögött csak MI ketten és a MI kapcsolatunk. Még az éjjel együtt aludtunk de nem volt semmi köztünk, csak megöleltük egymást. Azt mondtam neki, hogy ha ezt szeretné én nem fogom keresni, adok időt, mikor hiányzok neki vagy gondol rám hívjon vagy keressen. Elmondtam, hogy szeretem és nekem ő kell és küzdeni fogok érte. Van még esély, hogy minden rendbe jöljön? Nálatok volt ilyen és mi lett belőle?

2014. júl. 5. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2014. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd most.
2014. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi úgy voltunk,hogy szakítottunk (nem szunetet tartottunk csak),de mindketten tudtuk h egymast szeressuk, reszegen el is mondta,hogy o kuzdeni fog ertem amíg be nem bizonyitsa h ha egyutt vagyunk,akkor leszek a legboldogabb. minden idilli volt, "randik" utan osszejottunk,minden remek volt,míg meg nem tudtam h mig nem voltunk egyutt egy buliban meg**jazott egy lanyt. nincs jogom semmit szolni mert nem voltunk egyutt,de mai napig rettento sz*rul esik.
2014. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!