Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne szülinapra és évfordulóra?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátom 21. szülinapja. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy üveg whiskey-t (Jack D. vagy Jim B. még nem tudom), mellé whiskey-s poharat és valami személyesebb dolgot, még nem igazán tudom. De úgy gondolom, hogy a 21. szülinapra már "nem illik" plüssöket és hasonló dolgokat ajándékozni.


Ugyanebben a hónapban lesz a 3. évfordulónk. Arra gondoltam, hogy veszek teamécseseket, kirakok egy nagy szívet, majd a közepébe virágszirmokból egy 3-ast. Ezen kívül a közös képeinkből készítek egy videót arra a zenére, amelyikre először csókolóztunk. Elmegyek fodrászhoz, megcsináltatom úgy a hajam, amit mindig emleget, hogy nagyon tetszik neki, viszont ahhoz hármas sütővas kell, így csak fodrász tudná megcsinálni nekem. Főznék egy kis kínait vacsira, és vennék egy új szexis fehérnemű-szettet. Ezen kívül gondolkodtam még azon, hogy veszek egy ezüst karkötőt, és belegravíroztatom azt a 2 szót, amivel mindig jellemezzük a kapcsolatunkat.


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek jó ötlet? Várom a javaslataitokat! :)


19/L


2014. júl. 5. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok... Ilyen fiatalon kb. elég egy drágább fajta fagyi, amit romantikus környezetben elkanalaztok együtt, de Te egy egész vagyont akarsz rá költeni. Ő mennyire szokta értékelni az ajándékokat? Ő számon tartja ezeket a dátumokat? Szerinted ő is fog rád ennyit költeni?

Pohárkészlet, whiskey, ez is már alapból tök drága, persze lehet, hogy gazdag lányka vagy, nem tudhatom, de szerintem nem erről kell szóljon az ilyesmi, hogy minél többet költesz.

Én ilyenkor a barátommal elmegyek oda, ahol először csókolóztunk, sétálunk este a belvárosban, max beülünk egy olcsóbb étterembe, de a lényeg, hogy jól érezzük magunkat, romantikus legyen. Persze ez a csóró verzió, de ha lenne pénzem, akkor se szórnám ilyenkor feleslegesen.

Te leírtál vagy 20 dolgot, fehérnemű, fodrász, ékszer, teamécsesek, hááát... Szerintem ez nagyon sok. Ennek a napnak RÓLATOK kell szólnia, nem arról, hogy műsort rendezel neki.

De ez csak az én véleményem.

L22

2014. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőnek nagyon igaza van, ne csapongj ennyit....

És a régi mondás "a kevesebb több", és nem kell azt a fiút megvenni, nem azért szeret, hogy minél több drága cucca legyen..

Ha nagymamám mondására vagy kíváncsi azt is leírom Neked!

-Ne kapasd magadra, mert flegma lesz Veled!

Régen én is utáltam, de évek alatt rájöttem, sajna igaz...

Lassan, lassan.. :)

2014. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ő is mindig észben tartja a dolgokat, sőt! Mindig készül, nagyon kis romantikus alkat. Ezért is gondoltam ezekre a dolgokra. Elvégre én vagyok a lány, nekem "kell" többet adnom.

2014. júl. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!