Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés

A barátom, ha a kocsival megyünk, és szép lányok mennek az utcán, mindet megnézi és még mondani is szokta, hogy "sziaaa cicaa". Nekem ez az első kapcsolatom úgyhogy nem igazán tudtam az elején mire vélni, csak nevettem. Viszont egy idő után már észrevettem hogy nem viccből csinálja..


Másrészt, pl mesélek az ismerőseimről történeteket és vkiről mondom hogy szép vagy jó csaj, már rögtön kérdezi hogy van e barátja meg hogy mutassam meg facebookon. Sőt ő szokott nekem lányokat mutatni, hogy ő meg ő milyen szép.


Plusz a facebook üzenőfalam tele van azzal, hogy milyen lányok képeit lájkolgatja. Ezt az egyet tettem szóvá neki, de akkor is ő volt felháborodva hogy szánalmas vagyok ha ez zavar.


Viszont a húgának van egy barátnője, akiről mindig áradozik hogy milyen szép haja van, szép mellei, meg régen mennyire össze akart vele jönni, mert ő is tetszett neki. Csakhogy ez a csaj sokszor alszik náluk, és bennem van azért a félelem hogy megcsal-e.


Eléggé önbizalomhiányos lány vagyok, a kapcsolatba is inkább alárendeltnek érzem magam, de ha megmondom ha valami nem tetszik akkor elmondja hogy hisztis vagyok, stb. Viszont félek hogy elveszítem, így inkább nem csinálok féltékenységi jeleneteket, de akkor hogy adjam tudtára hogy ezek nekem nem tetszenek? Vagy inkább hallgassak, mert ezek apróságok?


Egyébként 7 hónapja vagyunk együtt.

Én 17/L ő 18/F

Röviden ennyi.


2014. júl. 5. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igazad van. nagyon nagy bunkóság, hogy mindezt a társaságodban műveli. Eléggé faragatlan srácot fogtál ki.
2014. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálhat akkor, amikor nem vagy ott...

A szemed előtt zajlik ez az egész, a srác nem árul zsákbamacskát.

És még mindig vele vagy? :(

2014. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tipikus nouveau riché fiatalember. Way to go, ilyenekkel kell járni!
2014. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, ha akkor is ő lesz felháborodva hagyd ott. Inkább így legyen vége mint megcsalással.
2014. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszene, de Én nem is maradnék vele.
2014. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na pont egy ilyen kr..etén kell az önbizalom hiányodnak, meg, hogy nyeljél mint egy jó kislány, és akkor már önértékelési zavarod is lesz, plusz pánik betegség...

Ha nem akarsz egy jó kis szorongást magadnak, meg dili dokit, mielőbb kergesd el a sunyiba...

Első kapcsolatod, hidd el nem ez az élet, gyorsan túl teszed magad rajta, és a következő már biztos jobban megbecsül, ha körültekintőbben választod meg.. :)

2014. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van-e okod? Van. Sajnálom,de nem is kevés. Ha ezt csinálja a szemed előtt,mit csinálhat,ha nem vagy ott? Ez nem normális,az ilyen dolgokat nem szabad eltűrni. A végére ki fog készíteni.
2014. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :( privátban is. Aranyosak vagytok.

Az az egy dolog van, hogy amúgy nagyon szeretem, és félek ha ezt mind előveszem akkor nagyon összeveszünk. Csak hétvégente tudunk találkozni, sajnos, talán emiatt is félek hogy ha lenne alkalma megcsalna. Persze ő is féltékenykedik, de neki nincs oka rá. Bár ebből legalább tudom hogy szeret.


De hogy hozzam fel neki? Csak simán hirtelen a semmiből? Vagy esetleg ha megint ilyet csinál akkor tegyem szóvá?


Az a baj hogy neten tartjuk a kapcsolatot, de ott nagyon sokat bunkózik. Úgy köszön el hogy cső, meg ilyenek. Szivecskéket nem is küld, hiába küldök neki kb 10et... mintha csak a haverja lennék.

De élőben nincs vele baj, mézesmázaskodik meg egyfolytában simogat, csókolgat.

Úgyhogy nem szeretném otthagyni őt :( szerelmes vagyok belé. Csak nem tudom hogy ő is szeret e.

2014. júl. 5. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:

:((

Azt hittem meggyőztünk, agykurkász lesz a vége.. :((

2014. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akármilyen nehéz, hagyd ott.
2014. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!