Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy mégis szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mégis szerelmes belèm ès nem akar elvesziteni?

Figyelt kérdés
A baràtomnak azt mondtam tartsunk szünetet,ès ne nagyon keressük egymàst,ennek ellenère ma is hivott,hogy megkèrdezze hogy vagyok,mit csinàlok ilyesmi,azt nem mondta ,hogy hiànyzok vagy ilyesmi.Pedig èn arra vàrok,hogy vègre belàssa,hogy azèrt vagyunk jelenleg külön,mert nem èrezteti velem,hogy szeret ès fontos vagyok neki,lehet hogy mégis,ha felhiv nèha....
2014. júl. 5. 15:18
 1/4 anonim válasza:
OSTOBASÁG. Te akarsz "szünetet tartani" vagyis a barátod még jó, hogy hívogat téged, hogy hogy vagy, mi van veled. Ahelyett, hogy szünetet kérsz inkább mondd el neki, hogy mi a bajod. A pasik nem gondolatolvasók, tehát magyarázd el neki, a problémádat, hogy nem mutatja ki, hogy szeret téged. A szünet tartása meg egyszerűen ostobaság. Vagy együtt vagytok, vagy nem. Ennyi. Ha már szüntet tartotok, akkor utána már nincs értelme a kapcsolatotoknak.. Meg az, hogy ne is keressen? A barátod.. tehát alapvetően törődik veled így egyértelműen keresni fog. Mintha te ezzel nagyon kimutatnád a szeretetedet iránta.. hogy nem akarsz beszélni vele és szünetet kérsz.. nagyon úgy néz ki hogy szereted.. érdekesen mutatod ki.
2014. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenki mondja egy nap 50x-a párjának, hogy szereti, :(( sajnos, én is ezzel űzöm az enyimet, amúgy már csak nevetünk rajta..

Igen ő így mutatja ki, hogy törődik veled, mindent megtesz, de nem a szavak embere, és igen fontos vagy neki... :)

2014. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves elsö vàlaszolo,nem kell gondolatolvaso legyen hisz màr többször elmondtam neki,hogy boldogtalan vagyok ebben a kapcsolatban,mert nem èrzem,hogy szeretne legalàbbis nem szerelemmel,hideg,tàvolsàgtarto velem stb ennek ellenère minig minden ugy folytatodik tovàbb mint a "beszèlgetèsünk" (èn mondom ö hallgatja)elött,ugy èrzem semmibe vesz engem ès nem is èrdeklik az èrzèseim :( Szünetet azèrt adtam neki,hogy legyen ideje àtgondolni,hogy mit is èrez,mit is akar tölem,nekem nincs szüksègem erre èn tudom hogy szeretem ès hogy vele akarok lenni,de ö el van veszve az èrzèseivel,ezt kène tisztàzza.
2014. júl. 5. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem... A pasik néha full ostobák. A burkolt célzást sem értik. Ha nem adod teljesen tudtára a mondanivalód, nem fogja tudni:s
2014. júl. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!