Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti küldenétek virágot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MuSky kérdése:

Ti küldenétek virágot vagy jobb személyesen átadni?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek, azért mert lassan egy hónapja járunk és annak alkalmából meg csak úgy meglepetés.


személyesen romantikusabb de házhoz küldeni vagy munkahelyre meg talán meglepőbb.


feltételezem van aki zavarba jön ha a kollégái is látják,hogy kapott de lehetséges,hogy büszke lenne rá ha mások is látják viszont legalább mindenképp meglepő lenne.


meg ti milyen virágot választanátok és hány szálat ?

tudom,hogy nem az a lényeg és csak az csak apróság meg formalitás és mögötte rejlő érzelmek a fontosak de akkor is.



2014. júl. 5. 16:06
 1/4 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én személy szerint elalélnék ha valaki virágot küldene nekem. Személyesen is jó, de küldeni az picit olyan mint a filmekben. Bár lehet jobb haza küldeni, mint munkahelyre, mert nem lehet tudni mennyire akarja beavatni a kollégáit.


A rózsa legtöbbször beválik, ha viszont különlegesebbet akarsz akkor ott a liliom, orchidea stb...

Vagy menj el egy virágboltba, és nézd ki azt a csokrot, ameik neked a legjobban tetszik.

2014. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kell ismerned a barátnődet, hogy elalélna tőle, vagy a kukába dobná a virágodat, ha küldetnéd neki.

De szerintem inkább csak úgy küldj neki virágot, hónapfordulót tinikorban szoktak tartani, később szerintem már nyálas.

De ez csak én vagyok, és a barátnődről még mindig nem tudunk semmit.

2014. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én speciel nem szeretem ha "idegenekkel" küldözgetnek nekem virágot, a volt páromnak ez volt a rög eszmélye gesztusnak jó volt de személytelennek találtam valahogy egyedül akkor kivételeztem ezzel amikor már 1 évesek voltunk és ő külföldön dolgozott éppen akkor elnéztem tőle a dolgot és örültem is neki, de ha tudom hogy itthon van akkor jobb szeretem ha személyesen adja át.


De a mostani barátom egyszer már jó fél év együtt lét után meglepett azzal hogy megbeszélte szüleimmel hogy egyszer korán reggel beosonna ide és a házunkba és csinálna nekem meglepetést. Így is lett az ebédlőben várt egy vázába a csokorvirág, mellette a kedvenc édességem amit idehaza csak nagyon nehezen lehet beszerezni és mellette egy üzenet azzal hogy: "Alig várom a ma estét" Én egyből megörültem neki mert mégsem mással küldte ide hanem tudtam hogy ő volt az ő tette le oda, mert neki van egy olyan mániája hogy bármit tesz az asztalra mindig tesz alá szalvétát vagy papírtörlőt és azt össze hajtja de nem is akárhogyan ezt így bonyolult lenne leírni hogy hogy de azt tudom hogy úgy szinte senki nem képes hajtani mint ő. Neki ez egy mániája sajnos szinte rutinszerűen csinálja mert mindenkinek van valami beütése ugye :D


De lényegében meglepett mert úgy volt hogy este találkozunk és akkor romantikázunk egy kicsit mivel 1 hete nem találkoztunk előtte mivel én akkor készültem a vizsgáimra, páromnak is sajnos dolgoznia kellett. De lényegében jól feldobta a napomat mert tudta jól hogy még akkor fáradt voltam agyilag és kicsit letört is mert elszúrtam a vizsgámat de az feldobta a napom és boldogan vártam az estét ami emlékezetes is volt :D

2014. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hmm igen ez a beosonásos virág otthagyós dolog jól hangzik.

egyszerre személyes és meglepő is egyben, tehát megvan benne mindkét pozitívum.

2014. júl. 6. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!