Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elégedjek meg a kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedjek meg a kettesben romantikázással, vagy változtatás kéne?

Figyelt kérdés
Szeretek nagyon a barátommal lenni kettesben, de egyre jobban hiányzik egy igazi baráti társaság, amiben mindketten benne lennénk. Nekem sajnos ilyen nincsen, csak egy nagyon jó barátnő, a barátomnak pedig inkább fiú barátai vannak akikkel nem találom meg a közös hangot. Jó lenne eljárni együtt bulizni, vagy valakinél összejönni többen, de így nem megoldható. Szerintetek ez így normális 17 évesen, hogy mindig csak kettesben vagyunk? (Megjegyzem olyankor értelmes dolgok: film, főzés, kirándulás, szex, stb) Vagy kicsit több szociális élet kéne a kapcsolatba? Azt mondják rám, hogy olyan mintha már középkorú lennék. Hasznos tanácsokat várok! 17/l O.o
2014. júl. 5. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem először is vele beszélj erről. Mondd el neki, hogy nagyon szeretsz vele együtt lenni, de jó lenne társaságba menni néha közösen.

Amúgy nekem pont az ellenkezője a gond, nagyon keveset vagyunk együtt és már ott tartok, hogy szakítani akarok vele. Szóval jó, ha kettesben vagytok, de ha mindig, az már sok. Kell egy egészséges határ.

2014. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!