Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem változott a dolog! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem változott a dolog! Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Már régebben elmeséltem itt a sztorim.


A lényeg, hogy a párom újra elkezdett "találkozgatni" egy volt középiskolai szerelmével. Akkor nem volt közöttük semmi, mert a csaj nem akarta. Az elmúlt 1 hónapban 3x találkoztak. Igaz mindig csak 1- 1,5 órára, ittak egy kv-t stb. A párom nekem mindent elmesélt, tudtam, hogy találkoznak, hol vannak.

Elkövettem azt a hibát, hogy veszekedtem a csaj miatt, hiszen mégiscsak "konkurencia". Persze a párom megvédte, hogy nem ismerem, ne ítéljem el. Eléggé összevesztünk ezen a témán.

A legutóbbi alkalommal odamentem hozzájuk mikor elbúcsúztak és bemutatkoztam a csajnak személyesen is. Sajnos a csaj nagyon szép, kedves, okos, és tök közvetlen (még velem is az volt), így még féltékenyebb vagyok :)


Mit tehetnék? Megbízom a páromban, és örülök, hogy mindent elmondott nekem, de megőrülök a féltékenységtől. Beszélnek facebook-on is, a múltkor már a párom még az ottani beszélgetést is megmutatta csak, hogy ne veszekedjek... Engedjem, hogy találkozzanak?


2014. júl. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
engedd, csak tartsák a kapcsolatot. a pasik fafejűek és azért is beszélne vele. ha nem akarsz vitát akkor hagyd...hiszen csak barátok és ha elmondja h mikor hol van mit csinálnak mit beszélnek akkor ne aggódj :)
2014. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, mert a túlzott féltékenykedés soha nem tesz jót egyik kapcsolatnak se

amíg tudsz mindenről, baj nem lehet

2014. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mást úgy sem tudsz csinálni! Ne az anyja legyél, aki megtilt neki ezt-azt! Szerintem nincs okod féltékenykedni, mert ha vaj lenne a füle mögött, akkor titokban csinálná mindezt.
2014. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Becsülöm, hogy elmondja, de zavar hogy ez egy olyan nő akiért régen oda volt, és CSAK azért nem volt közöttük semmi, mert akkor a csaj nem akarta. És a párom kereste meg hosszú idő után, és ő ajánlotta fel, hogy találkozzanak.
2014. júl. 5. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 1 hónap alatt 3szor találkoztak plusz dumálnak facen...az több mint sok. Én a legjobb barátnőmmel van hogy nem találkozom havi 3szor....

Ha zavar és ha ki vagy akadva az érthető. Én adnék egy ultimátumot mert ez eléggé úgy néz ki hogy a csajon múlik hogy lesz e valami....


Tudod van az a mondás, lehet nem szó szerint, hogy ahol valamikor tűz volt, ott mindig lesz parázs.... vagyis akibe valaha szerelmes voltál nem nagyon lehet sima barátként nézni.

És tényleg ez kicsit túl sok találka és kapcsolattartás....


(amúgy, ha nekem kellene egy másik csaj pasija én is tök kedves lennék a csajjal ;))

2014. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát... mondhatni becsülendő hogy nem hallgat el semmit, de engem nem nyugtatna meg akkor sem. Én elmondanám neki, hogy engem zavar hogy ennyit beszélnek és találkoznak kettesben. Nem tudom komolyan, hogy mit lehet ennyit beszélni egy másik lánnyal, főleg ha korábban odavolt érte..
2014. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Évekig nem találkoztak, aztán a pasim írt a csaj szülinapjára. A csaj megköszönte, megkérdezte, hogy van a pasim. Majd ő erre válaszként: "annyi minden történt, találkozzunk és mesélek"...

Igen, ez jó pont hogy elmondja nekem, de nem értem miért kell 2 hetente találkozniuk "egy kávéra". Oké, biztos nem csendben ülnek egymás mellett, biztos van miről beszélgetniük, de akkor is.

Az a baj, hogy mikor a páromnak szóvá tettem Ő egyből védte a csajt (mondjuk eleve féltékeny típus vagyok), és kérdőre vont , hogy már megint minek féltékenykedek.

Hát szerintem van miért :) A csaj nem csak velem kedves, sajnos tényleg eléggé közvetlen, és sajnos be kell látnom,hogy női szemmel is "jobb nálam". És tudom a párom az "enyém" , meg mellettem fekszik le, de észreveszem rajta, hogy olyan más. Biztos nem tesz jót a féltékenykedésem, meg a veszekedéseim sem a kapcsolatunknak.

2014. júl. 6. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!