Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik vagy csak szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik vagy csak szimplán nem akar stresszelni?

Figyelt kérdés
A barátom buliban volt. Tudom, hogy a fejébe szállt brutálisan az ital(haverjától tudom), hiába kérdeztem rá többször is, mindig azt mondta, hogy nem volt részeg, sőt. De a buli éjjel volt, reggel meg(elég korán) felhívott és nem hallottam a hangján, hogy piás lenne vagy másnapos...Csak a haverja heccelt volna? Aggódok...
2014. júl. 5. 22:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj feleslegesen, higgy neki, ha ő azt mondja akkor az úgy van. Nehogy baj legyen belőle, hogy nem hiszel neki és hatalmas veszekedés legyen a semmi miatt. Ha amikor ivott nem lett semmi baja, akkor nincs gond. Valószínűleg ha megcsalt volna a haverjai egyike szólt volna, de az is lehet, hogy ő is elmondta volna. Viszont ha nem akkor egy köcsög.
2014. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :) Ma megbeszéltük, rendben van minden, hinnem kell neki.
2014. júl. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!