Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Elnézést előre is ha hosszú lesz, csak egyszerűen ki kell adnom magamból.


Elsőnek is 5 éve vagyok együtt a párommal. Már3 éve kezdődött megromlani a kapcsolatunk. Sok veszekedés, féltékenység.


Persze tudom, én vagyok nagyon féltékeny, de nem tudok nem az lenni.


De állandóan csúnyán beszél velem, és már többször is megütött. Utóbbi időben ( kb 4 hónapja) jár el mindig szórakozni haverokkal, 25 éves létére tini lányokkal beszélget, megy velük csavarogni. Hazudozik.

Én nagyon szeretem őt, rajta kívűl senkim sincs. Nekem nincsenek barátaim, soha nem beszélgetek senkivel sem. Nem járok sehova, max az udvarra. Pedig olyan sok álmom van, amit nem sikerül megvalósítani.


Nem bírok vele szakítani, nagyon szeretem de nem bírom már tovább a viselkedését.


Ha nekem ő nem lenne, teljesen egyedül maradnék, és ettől nagyon félek.



20 éves létemre, kb úgy nézek ki mint egy általános sulis, lehet ezért se becsül annyira, mert nem lát bennem semmi nőiest. :(



Lehet nincs annyira értelme hogy leírtam, de nem bírtam "magamba" tartani. :(


2014. júl. 5. 22:46
 1/6 AkkorIsIgazamVan válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg.Más megoldás szerintem erre nincs.
2014. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk sose megbeszélni. Ha mérges azt mondja hogy utál. Ha meg nincs baj, akkor persze szeret.
2014. júl. 5. 22:54
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Drága szívem...

Egyvalamire szeretném felhívni a figyelmed. Nem bántásból... csak úgy érzem valakinek rá kell erre világítani... Ez sajnos mind a te hibád!!!

Egyetlen nap alatt tudnál bármin változtatni... de nem teszed... MIÉRT? Mert szereted!!! Kit szeretsz? Aki megver megaláz és semmibe vesz!

Saját magadnak kell beismerned hogy nem vagy vele boldog és valószínűleg nem is leszel... Változtatni kell!!!

Attól félsz hogy egyedül maradsz?... Nem kell... Keress valakit titokban, és amikor úgy érzed hogy tudsz lépni az új irányba akkor lépj....

Barátokat meg egész könnyű szerezni... ez ne tartson vissza semmitől. Sok álmod van?? Kinek a dolga hogy megvalósítsa őket? Hajrá...

2014. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, mint te, nem volt senkim, csak ő. Így tényleg nagyon nehéz elengedni, de ha megüt téged, mások után kajtat, nem érdemel meg téged.

Vedd fel a kapcsolatot régi barátaiddal, keress új hobbit. Mozdulj ki otthonról bárhova és döntsd el, hogy már nem ő a legfontosabb.

Attól ne félj, ha valahova egyedül mész el (eleinte), lesz társaságod, ott majd megismersz új embereket.

Sokkal boldogabb leszel ;)

2014. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megkaptad a választ h mit cisnálj akkor ird meg nekem....én ugyan igy vagyok mint te csak annyi külömbséggel hogy én 24 vagyok a barátom 28 és 4,5éve vagyunk együtt...köszi elöre is.
2014. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy neked mi az oka hogy nincsennek barátaid? Légyszi irj privit szerintem mi jol el tudnánk beszélgetni hiszen velem is ez van...csak ezt még elfelejtettem oda irni neked a kommentembe...ahová azt irtam hogyha tudod a választ akkor ird meg nekem is.
2014. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!